לכתיבה בספר האורחים אנא מלא את הטופס (לחץ)

חזור לדף הבית

 


Date
15 Apr  2013

Comments

יובלי שלי, יום הזכרון תשע"ג, אמא ואור דאגו לפרחים טריים בקבר שלך, בקרו אותך ההורים של נדב, גדי ורקפת, מרק, פיני וללי, אורן מפקד היחידה עם עוד קצין ותמיר - חייל ביחידה שכל כך הזכיר אותך שלא יכולתי להסתכל עליו. כל כך הרבה אנשים היו בבית הקברות הזה אבל באתי מוקדם, ישבתי איתך והאמת, רציתי לשכב על הספסל ליד הקבר שלך ולהרדם לצידך, כמו פעם. נעה וטל כבר בני 14 כמעט - ילדים גדולים. הבית שלנו שמח, מלא אקשן ואתה מרחף בו תמיד כמו רוח טובה שמשתתפת איתנו בכל. אני כל כך מתגעגע אליך שהגוף הדואב שלי צועק.


Date
15 Apr  2013

Comments

כמה כאב, אני קורא ודמעות בעיניים לא יודע בכלל איך אפשר לנחם, אפילו לא אנסה רק אומר שלבי אתכם כואב אתכם היום לא מבין איך אפשר לחגוג בערב ??? אסף נעים


Date
30 Jan  2013

Comments

שוב 30 לינואר, שוב אין את מי לנשק, לי יש, כל יום.
מיכאל


Date
25 Apr  2012

Comments

שולח לכם תנחומים על אסונכם הכבד מחזק אתכם למרות שאין נחמה לאסון שכזה, דוד חיים.


Date
24 Apr  2012

Comments

להורים ולאחים של יובל, יובל היה בן כיתה של אחי, לעולם לא אשכח את ההלם על ההודעה על מותו, את הלוויתו, הראשונה בה השתתפתי בחיי. כל יום זכרון הוא הראשון שעולה בראשי, מלווה אותי לאורך כל היום. שנה שנה אני מדליקה נר לזכרו ונכנסת לאתר כדי להיזכר בדמותו. אני מאחלת לכם המון בריאות, ואולי נחמה קטנה על כך שאת יובל איני שוכחת ולא אשכח.


Date
30 Jan  2012

Comments

היום לפני שלושים ושלוש שנה קיבלתי את המתנה הענקית - אותך, שנלקחה ממני באכזריות שלא מתאוששים ממנה. אתה עם כל תא בגופי כל רגע ורגע ועדיין האובדן הוא בלתי אפשרי.
אוהב אותך ומתגעגע עד כאב אבא


Date
09 May  2011

Comments

בהתחלה זה היה דוקר וחד כמו סכין חדשה המפלחת מבפנים. 13 שנים אחר כך וכמו בכל יום זיכרון אני מוצא עצמי משוטט באתר והכאב עדיין חי. פחות חד, פחות דוקר אבל תמיד..כואב.
עופר


Date
08 May  2011

Comments

משפחת לוי היקרה, אני יודע שאין נחמה לאסונכם הכבד אך ביום זה תדעו שיש מי שזוכר את בינכם ז"ל כי בזכותו אני חי פה. אני שולח לכם חיבוק חם ואוהב שמי יתן ואולי יקל ולו למעט על צערכם הכבד.
ברגשי כבוד והשתתפות כנים בצערכם הכבד דוד חיים, ירושלים.


Date
25 Apr  2011

Comments

רותי יקרה, אני "מעלעל" בדפי האינטרנט, קורא את מילותיך בחלוף השנים, הכרותינו הקצרה אך ארוכה משיחותינו המשותפות נותנות בי תחושה כאילו הכרתי את יובל, עיניך, התמונות, ודברי ההספד מרגשים ומבקש אני לחזקך כדי שתשמרי ותתמלאי כוחות להמשיך במחול המטורף הזה של החיים! שלך לעולמים, גל.


Date
02 Apr  2011

Comments

שלום מיכאל, ביקרתי באתר של יובל סיפור עצוב וקשה הפתיע אותי בשיחת הטלפון שקוראים לך מיכאל כמו אבא שלי. קראתי על יובל ותחביביו כמו הטניס וכדומה גם אני שיחקתי המון שנים טניס מקצועי.
אך יותר מכול הפתיע אותי העובדה ששנינו ילידי 79 ושנינו נולדנו בינואר. בברכה, יובל סלע טוניס.


Date
15 Feb 2011

Comments

משפחת לוי היקרה, רותי ומיכאל. לצערי, מסיבות אישיות השנה לא אוכל להיות נוכח באזכרה לזכרו של יובל. אמשיך לזכור את יובל יחד איתכם. בכבוד רב, אריאל בן משה.


Date
29 Jan 2011

Comments

רותי, מיכאל, מורן ואור, רציתי לשלוח לכם חיזוקים, עד כמה שניתן, בתקופה הזו של השנה, בה המחשבות והזכרונות מתגברים אצלי עוד יותר מהרגיל. אני מקווה ששלומכם טוב ושכולם בבית בסדר. אנו בבוסטון כידוע לכם, כבר לקראת סיום השנה השנייה ורגע לפני סיום הלימודים. בחודשים האחרונים מתי ואני מרצים מטעם הקונסוליה הישראלית ומזכירים כמו תמיד את יובל כסמל לגאווה ישראלית אמיתית. רוני ואני ננחת בארץ לשבועיים קצרים יום לפני האזכרה השנתית - כך שנתראה בבית העלמין בקרוב. כולנו חושבים עליכם ועל יובל ומתגעגעים. הרבה בריאות ודש בבית, יוני בלן.


Date
22 May 2010

Comments

שלום למשפחה היקרה, שמי חגית גולדנברג, בתי משרתת בחייל הים ובביקורי משפחות, יצא לי להיחשף לחדר הכושר אותו הקמתם לזכרו של יובל, חשוב היה לי לכתוב לכם כי המקרה מאוד נגע ללבנו, ניכר כי יובל היה בחור מ-ד-ה-י-ם ולבנו איתכם על הכאב הקשה מנשוא, אותו הנכם סוחבים מזה 12 שנה, חשוב שתהיו מעורים בכך שהחיילים מאוד נהנים מחדר הכושר האיכותי והשמור ומאחלים לכם את כל הטוב שבעולם ושלא תדעו עוד צער. מאיתנו האנשים שלא מכירים אתכם אך התחברנו למקרה עד עמקי נשמתנו.


Date
20 Apr 2010

Comments

כמידי שנה אני מתיישבת לכתוב כאן-השנה אף פקדתי את המצבה של יובל- להרגיש קרוב אולי אליך, למשפחה שהיתה פעם חלק בלתי נפרד מחיי היומ יום שלי...מאמא שלך שהיתה קצת כמו אמא שלי- ורק השנה הצלחתי להביא את עצמי לעמוד קרוב אליך יובל...והנוכחות של המשפחה שרק הלכה היתה שם והחיוך שלך יובל הציף את ראשי-מוזר קצת לכתוב לך-אבל מרגיש לי טיבעי משהו.... ולמשפחה היקרה אני מחזקת אתכם כמידי שנה-אוהבת ונוצרת אתכם בליבי.... באהבה רבה - קרן פלקסין.


Date
19 Apr 2010

Comments

למשפחתו של יובל לוי, שלום. שמי עידן גדות, בן 21 מתל מונד. היני משרת בתכנית תלפיות של חיל האוויר, ומסיים ביולי את שנתי השלישית כחייל בצבא ההגנה לישראל. לבי לבי אל געגועיכם ליובל זו השנה ה-12 בלעדיו. יום הזיכרון הוא יום מאד משמעותי עבורי, עוד מלפני שירותי בצבא. למזלי הרב, ובלי עין הרע, אין לי נסיון רב בהתמודדות עם אובדן ושכול. עם זאת, מדי שנה אני משתדל לקרוא את כל סיפורי הנופלים בעיתונים, ולהכנס לאתרי הנצחה כדוגמת זה שלכם. אני רואה בכך הכרת תודה. להם, ולמשפחותיהם. אך זו הפעם הראשונה השנה שאני כותב למשפחה. אני חושב שמה שנגע בי במיוחד באתר שלכם זה רצף המכתבים ליובל, יקירכם. שנה אחר שנה, מאמא, מאבא, מדניאל. מכתבים שמלמדים, בניגוד למה שמספרים לנו כל חיינו, שהזמן לא מרפא את הכל. ואולי במחשבה שנייה האמרה הזאת כן נכונה כל ימי חיינו, ואילו במותנו הזמן עוצר מלכת עבור היקרים לנו. מאז הגיוס, בכל יום זיכרון אני חושב על החללים באופן יותר מוחשי מבעבר. חושב על כל השקיעות היפות שראיתי על חוף הים, על הגנים הפורחים, על חילופי החיוכים עם חברים שנפגשים, כל הרגעים היפים של החיים, שאתם ואני עדיין חווים, אך יובל ואחרים לא יחוו עוד, והלב נצבט, והחזה מתכווץ. כל אותם הדברים שאנחנו עושים יום יום, ובטח לא חושבים שיום אחר זו עשויה להיות הפעם האחרונה. ארוחת בוקר, קריאת עיתון, חיבוק לאמא. היום פקדתי מצבה של חניך התכנית, שי עופר, שנפל בשנת 87'. אמו הייתה שם. ולאחר הטקס, במהלך שיחה קצרה איתה, פתאום הרגשתי זעזוע בלבי – והשתתקתי. מה כבר יכולתי לומר? מה אפשר להגיד לאמא שחיבקה את בנה, ואמרה לו שלום, ולא ידעה שזו הפעם האחרונה?... ובשבילי זה רק יום אחד בשנה, אבל אני יודע שבשבילכם זה לא יום, ולא יומיים. אלא יום-יום, שעה-שעה. בכל ארוחה משפחתית, בכל פעם ששומעים את השיר שיובל אהב, בכל פעם שרואים אופנוע או מכונית כמו שהיו לו, ובכל פעם שחווים רגע קטן כזה, שרוצים לחלוק איתו. מי ייתן ולא תדעו עוד צער, שלכם, עידן גדות.


Date
19 Apr 2010

Comments

למשפחת לוי היקרה, המחנכת שלי מאיה שריקי סיפרה לנו על יובל מאד הצטערתי לשמוע על יובל. אני רוצה לומר לכם שליבי איתכם והלוואי שלא תדעו עוד צער. שובל.


Date
18 Apr 2010

Comments

האמת שאף פעם לא היה לי את הכח הנפשי להיכנס לכאן ואני כבר מספר שעות יושבת וקוראת תגובה אחרי תגובה ואני כולי דמעות מהתרגשות שמתפרצת החוצה אחרי שכל כך מרגש לראות ולקרוא שורה אחרי שורה כאן. אני נדהמת מכל הלבבות שקיימים פה. אחי יובל היה מהמם מכל בחינה אפשרית ואני רק מתרגשת עד כמה שזה מוקרן הלאה... אוהבת המון והמון תודה, מוריה.


Date
18 Apr 2010

Comments

גברת לוי היקרה, בהנחה שתקראי את התגובות, אני שולח לך חיבוק גדול ומשתתף בצערך על אובדנך-אובדננו. הלב נקרע, המוח לא מסוגל אפילו לתאר את גודל כאבך. לא נותר לי אלא לשלוח חיבוק ולקוות שאר בנינו יחזרו הביתה, אל אמא, בשלום. מן השמיים תנוחמי, אליהו חזאזי.


Date
18 Apr 2010

Comments

משפחת לוי היקרה! לא נפלה בחלקי הזכות להכיר את בנכם ז"ל אך כמי שחי במדינה בזכותו עלי להכיר לו תודה. אין נחמה לאסונכם ואין לי אלא להציע לכם חיבוק וכתף חמים, זכרו יכון בלבי לעד ברגשי כבוד והשתתפות כנה בצערכם הכבד דוד חיים, ירושלים.


Date
18 Apr 2010

Comments

לא אשכח לעולם את הילד המנומש עם החיוך המבויש. ענת.


Date
18 Apr 2010

Comments

למשפחת לוי, משתתף בצערכם הסיפור של יובל עצוב ומרגש ושלא תדעו עוד צער, תומר.


Date
18 Apr 2010

Comments

לרותי למורן ואור, מחזק אתכם יקרי שנדע שפע של שמח ולא תדעו עוד צער ושכול עוד לעולם, אורן אהרון כהן.


Date
18 Apr 2010

Comments

משפחת לוי היקרה. ממרחק השנים אני יכול לומר כמה צעיר הייתי אז, ב 98, כשיובל נהרג, ועוד יותר כמה צעיר הוא היה. הייתי אז בן 22, חודש לפני יום הולדתי ה 23 ובמרחק של שלושה חודשים מסיום שירות הקבע שלי. הייתי מעורב באופן ישיר במקרה מותו של יובל. דיברתי איתו כמה דקות לפני. צחקנו קצת. ההיכרות ביננו היתה רופפת, אבל הכרתי אותו. אני זוכר אותו מחייך ויורד במדרגות בחזרה לסירה שלקחה אותו אל הצלילה. ממרחק השנים קשה לי לזכור את שמו של הבחור שנשאר על הסירה. אולי שגיא, אולי לא. אבל את הצעקות שלו, בבקשה לאמבולנס, במכשיר הקשר קשה שלא לזכור. הדם קופא עד היום. אני זוכר את עצמי מנהל את האירוע. סוגר את הנמל לתנועה, מעביר הודעות, מזמין סיוע, מקפיץ את כולם. ואני זוכר את עצמי עם היד על השעון. שלושים שניות. שישים שניות. דקה. שתי דקות. חמש דקות. הכל זז כל כך לאט והזמן אוזל כל כך מהר. נכנסתי לאותה המשמרת בן 22, ויצאתי ממנה בן 80 עם משקל כל העולם על כתפי. אירוע כזה, מוות כזה, משאיר רבדים של צלקות בכל מי שנגע בו. כל מה שנשאר לי לעשות היום, ממרחק השנים, זה לזכור. וזה בעצם מה שרציתי לומר. אני זוכר. 12 שנים עברו, ואני זוכר.


Date
18 Apr 2010

Comments

רותי, אוהבת וזוכרת תמיד את יובל, ביום הזיכרון של יובל הייתי בטקס קבלת כומתה של החייל שלי. וגם אז זכרנו והזכרנו ולא נשכח אוהבת אותך. עליזה.


Date
18 Apr 2010

Comments

למשפחת לוי היקרה, הסיפור של יקירכם יובל באמת נגע לליבי. ומאוד מרגש ועצוב. רק עצם העובדה שאתם ממשיכים בחיים, אומרת שהוא עדיין קיים. הוא עדיין איתכם, ותמיד יהיה. בחיבוק גדול, נריה.


Date
18 Apr 2010

Comments

משתתף בצערכם על אובדן יקירכם יובל לוי ז"ל. אני מבטיח להפיץ את הסיפור, שלא תדעו עוד צער, יהי זכרו ברוך, יותם.


Date
18 Apr 2010

Comments

רותי, מיכאל, מורן ואור היקרים. רציתי לנסות ולחזק את ידכם מבוסטון הרחוקה בערב יום הזכרון. לצערנו לא יכולנו להיות אתכם השנה, אך אנו נושאים איתנו את זכרו של יובל בכל רגע ומזכירים אותו בכל הזדמנות. בחופשה הקצרה בארץ, בדצמבר האחרון, ביקרנו את יובל בבית העלמין והצטרפה אלינו רוני, חברתי, שמכירה את יובל היטב עוד ממשפחתה ומהסיפורים הרבים שלנו. מתי ואני ממשיכים להתגאות גאווה רבה ולהתגעגע לחבר האמיתי בו זכינו. מאחל לכם רק טוב ומקווה להתראות שוב בקרוב. יוני בלן.


Date
10 Feb 2010

Comments

משפחת לוי היקרה, כל כך מרגש לקרוא את המילים שרשומות באתר לזכרו של יובל, מאחלת לכם שלא תדעו צער לעולם. מכל הלב סיגל.


Date
30 Jan 2010

Comments

יובלי שלי, נולדת היום לפני 31 שנה ועשית אותי אדם יותר מאושר. בלוויה שלך הודיתי לך על 19 שנים ו-19 ימים שהיית בני וחברי הטוב. אוהב ומחבק אותך אבא.


Date
26 Dec 2009

Comments

משפחת חיל הים היקרה, ברצוני להביע את צערי ותנחומי העמוקים. לא הכרתי את יובל בזמן שירותי בחיל הים ולמרות זאת חש אני כי חלק ממשפחתי לא קיים עוד. שלא תדעו עוד צער.
אמיר גוייכמן, ירושלים.


Date
05 Oct 2009

Comments

תנחומי העמוקים על נפילת יובל, חוליה נוספת בשרשרת הארוכה של הנופלים בעת משמרתם על בטחון ישראל.
שלומי, חיפה.


Date
28 Apr 2009

Comments

רותי יקרה לא נבראו המילים שיוכלו לנחם אתכם. אני רק יכולה לומר כמה מדהים יובל היה. צנוע, שמח, אוהב חיים, ערכי ויפה תואר. וכשרואים ומקשיבים לכם, בני המשפחה, אפשר גם להבין שלא סתם הוא גדל להיות מי שהוא היה. כל כך כל כך עצוב.... אני שולחת לך חיבוק מנחם אפי ורשיצקי.


Date
28 Apr 2009

Comments

מתגעגעת ואתם איתי בלב ובזכרון תמיד אוהבת עליזה.


Date
28 Apr 2009

Comments

רותי היקרה קורא את האתר ונזכר ביובל. מהמעט שהספקתי להכיר הוא היה ילד יפה, מקסים וידידותי. קורא את האתר והדמעות עולות מעצמן. שולח לך רותי חיבוק חזק.
ניר הופמן


Date
28 Apr 2009

Comments

משפחת לוי היקרה! אני מבקש להביע את צערי העמוק על מותו הטראגי של בינכם יובל. כאזרח החי במדינה בזכותם של אלו שנפלו אני מבקש לשלוח לכם חיבוק חם ואוהב שמי יתן ואולי יקל במתי מעט על הכאב הנורא שבאובדנו של בינכם ז"ל. ברגשי כבוד דוד חיים, ירושלים.


Date
28 Apr 2009

Comments

רותי, מיכה, מורן ואור היקרים, לא התראינו הרבה מאוד שנים אבל אני בטוחה שאתם זוכרים אותנו. אנחנו חיים בארה"ב וקיבלנו את האימייל מאיציק, האחיין שלי וליבינו נשבר. קשה מאוד להגיב ולנחם, אין תנחומים. בכל פעם שאנחנו מבקרים בארץ אנחנו זוכרים אתכם ואין לנו אומץ להתקשר. בכל ביקור בארץ, כאשר אנחנו מבקרים את ההורים (בבית הקברות) אנחנו צופים על החלקה הצבאית וחושבים עליכם. לא ראיתי את יובל מאז שהיה תינוק ובתמונות אני רואה שגדל להיות עלם חמודות. העצב גדול מדי להבעה על ידי אנשים שאינם משוררים ולכן אומר לכם רק שאנו משתתפים בכאבכם. 
נורית ובנצי


Date
27 Apr 2009

Comments

רותי יקרה כל כך שלי,
לראות את התמונה של הבן היקר שהיה ואיננו ואת מכתבייך אליו... אין קורע לב מזה והדמעות פשוט לא מפסיקות לזלוג מעצמן.
אין מילים מנחמות...פשוט אין...
הלואי ואת וכל הקרובים אלייך לא ידעו עוד צער נוראי שכזה אלא ימשיכו במצעד החיים הטובים יחד עם הבן המלווה אתכם ממרומים.
אוהבת אותך מכל הלב,
איריס


Date
27 Apr 2009

Comments

לוי חברה שלי אהובה, כמו בכל שנה, ולאורך השנה - שנים, אני מחבקת אותך באהבה והבנה של קמצוץ מכאבך וגעגועייך... שלך תמיד, יעל לוי.


Date
27 Apr 2009

Comments

כמו בכל שנה היום הזה מחזיר אותי אליכם בלב ובנפש - תהיו חזקים - אוהבת, קרן פלקסין.


Date
27 Apr 2009

Comments

אני מגיע לכאן הרבה וכל פעם מחדש נתקע בבואי לכתוב ליובל ולכם רותי ,מיכאל וכולם במשפחה. אני מניח שזו תחושת אי נוחות גדולה מאוד מול יובל שמקשה על הכתיבה. תחושת אי נוחות גדולה שנשארת, "לוי", אפילו לא בן 20. אנחנו ממשיכים, חווים - ואתה לא. ולחלוף כל פעם ליד מפרץ חיפה או ליד חלקת הקבר ולהשאיר אותך שם זה מתסכל, קשה מאוד. אבל אני, ולו במעט, מאמין, או שמאוד רוצה להאמין, שאתה משקיף עלינו ולוקח מעט חלק מחוויותנו. בקרוב אחי התאום ואני נהייה מעט מעבר לים, הים הארור הזה שלקח את הטוב אליו, ונבקר פחות בחיפה, אך אני מבטיח שגם מעבר לים נמשיך לספר את סיפור חייך ומותך למען הנצחתך. היית חבר, מהסוג האמיתי, ו"גבר", אף שצעיר, אמיתי.
מתי מהתאומים


Date
15 Feb 2009

Comments

רותי, מיכאל, מורן ואור אהלן,
אין יום שעובר בלי להיזכר ולחשוב ולהצטער. כמובן שבימים האלו, ובאפריל, זה בד"כ מעט יותר חזק. הדבר היחיד שיש להגיד הוא שהחברים חושבים המון ומתגעגעים, כואבים את ההפסד הגדול. אני באופן אישי מדמיין המון איך היתה נראית החברות שלנו היום, בשלב הזה של החיים ובגיל הזה. כל שנותר מבחינתי לעשות הוא לספר על יובל כמה שיותר, להתפאר ולהתגאות בו כל פעם מחדש. הרבה בריאות , נתראה בהמשך השבוע, יוני.


Date
04 Jul 2008

Comments

למשפחתו של יובל שלום,
שמי רפי לוי שרתתי כצוללן בחיל הים. מי כמוני יודע כי אסור להפעיל מדחף אוניה כאשר מבצעים בדיקת תחתית, זוכר אני את הארוע ואת הזעזוע העמוק של המקרה.
לא יצא לי להכיר את יובל או מישהו מהמשפחה אך לאחר הצצה באתר אני יכול רק לחזק את ידכם של העושים במלאכה כי ליובל יש משפחה נפלאה.
חיזקו ואמצו כי קצרות המילים מלנחם אובדן כה יקר. בברכות מן השמים תנוחמו, חייל ממשפחת חיל הים סא"ל (מיל) לוי רפאל.


Date
07 May 2008

Comments

Every year i think about your son. Be strong, Dr Ron Amidror


Date
07 May 2008

Comments

חושבים עלכם במיוחד ביום קשה זה, חיבוקים חזקים, ענת ודורון בר און.


Date
07 May 2008

Comments

אין יום זיכרון שאתם לא עוברים לי בראש... אוהבת ומחזקת - קרן פלקסין.


Date
06 May 2008

Comments

הדמעות שבטלוויזיה, הרחובות שמתרוקנים, הטקסים הממלכתיים והצפירה שתגיע. היא תמיד מגיעה. ביום הזה דמותו של יובל צפה בזכרוני, מהמעט שאני זוכרת במציאות, בעיקר מדמותו בתמונות, בעיקר מציורו של אור מהשיטוטים באתר חבר יקר שלי - לפעמים קל יותר לכתוב מאשר להגיד אני כואבת את כאבך, את כאב המשפחה אוהבת המון ושולחת חיבוק צאלה.


Date
06 May 2008

Comments

אני מבינה מה עברתם ב-10 השנים האחרונות האלה ואני קראתי את מה שכתבתם באתר (פעיליות ליום הזיכרון) וראיתי את השירים שיובל כתב בכיתה ג' ואני גם ראיתי את מה שיובל כתב לאמא שלו ומה שהוא צייר לה, מיטל.


Date
05 May 2008

Comments

מיכאל ורותי היקרים, חושבים עליכם כל הזמן וגם בשבוע קשה זה. אוהבים, חנה ורענן.


Date
19 Apr 2008

Comments

ושוב כמו בעשר השנים הקודמות נסב לשולחן בחג הפסח ונרגיש את חסרונך הבולט בחגים ביחוד בחג שכל כך אהבת בגלל האוכל המיוחד שבו.
אוהבת וחסרה אותך כל כך, אמא.


Date
18 Feb 2008

Comments

אני אתכם מאתמול בערב ובמיוחד ברגע זה בו אתם בבית העלמין. גם אם לא פיזית - ממש ממש חזק בלב. אוהבת וכואבת אתכם! נורית מנאות הככר.


Date
13 Feb 2008

Comments

רותי יקרה, חושבת עליך הרבה, במיוחד בימים אלה. גם מרחוק... אני מניחה שאת ממשיכה לסחוב את כל העגלה מעלה ההר (כרמל אבל כל הר). מחבקת אותך גם מפה, המון נשיקות ואהבה, שירלי.


Date
12 Feb 2008

Comments

רותי מיכאל והילדים. באזור הזה של השנה מתחיל להיות כבד בלב. והגעגועים שוב מציפים. נכנסת לאתר, מדפדפת שוב בתמונות, שנתקעות באופן מרגיז בגיל כל כך צעיר. יובל שלי כבר חגג 5. ואני עדיין מתגעגעת. נשיקות דפנה.


Date
04 Feb 2008

Comments

משפחת לוי היקרה, בחפשי אחר אדם נפלא אחר באותו שם, זכיתי 'לפגוש' באופן וירטואלי את אתר הזכרון של בנכם. נגעו לליבי עד מאוד דברי ההספד והמילים שכתבתם לבנכם במלאת 9 שנים למותו. על אף שאינני מכיר אתכם, אני מרשה לעצמי לחבקכם חיבוק עז ואוהב ומאחל לכם כי לא תדעו עוד צער.
שלכם, עמית.


Date
04 Feb 2008

Comments

משפחת לוי היקרה אהלן, כמו תמיד קשה מאוד לקרא ולראות את התמונות. ככל שעוברות השנים וככל שמתבגרים מבינים יותר ויותר איזה בחור "לוי" היה (ואת זה הרי תמיד ידענו) ואיזה חבר לחיים הפסדנו. עצוב וחבל. ניפגש כמידי שנה בבית העלמין. יוני.


Date
16 Aug 2007

Comments

רותי היקרה, חושבת עליך כל הזמן. ליבי איתך. ענת.


Date
28 Jul 2007

Comments

למשפחת לוי היקרה,
אני משתתף בצערכם. איך בקליק אחד קטן זכיתי להכיר נשמה אחת גדולה.
אני גם צולל מדי יום ואת הצלילה הבאה אני אקדיש לבנכם היקר יובל ז"ל.
בכבוד וצער רב, רובינוב יגאל.


Date
05 May 2007

Comments

Dear Family Loewy, I'm very interested in the history of the State of Israel. So I informed me time to time by internet what happend in this lovely Country. I saw the site
of your Son Yuval. Sorry, my english is not so good, but i will say to you: take care and have in the future only the best. Kind regards Daniel Meier


Date
23 Apr 2007

Comments

משפחתו היקרה של יובל, אני משתתף בצערכם ואני מרגיש את כאבכם ... באמת צר לי ומקווה שלא תדעו עוד צער
נ.ב היום ישבתי עם הצוללים והם דיברו על יובל ופשוט הדמעות זלגו לי מעצמן ששמעתי את סיפורו של יובל ...
חייל מילת"מ


Date
23 Apr 2007

Comments

חושבים עליכם אתמול היום ובכל יום. חנה ורענן.


Date
19 Apr 2007

Comments

אני ממש מצטערת על מה שקרה ואני ממש משתתפת בצערכם. אני רוצה להגיד שאני ממש גאה באנשים שעשו לו אנדרטה מתחת למים. למרות שאני ילדה בת 11 וכמה חודשים אני מספיק גדולה כדי להבין מה שקרה ואני ממש בוכה. סבינה.


Date
17 Apr 2007

Comments

ממש במקרה חיפשתי באתר יזכור חבר שנפל ביום פציעתי הקשה, ובטעות של לחיצת כפתור פגשתי את יובל. מדהים כמה קרוב אלי בית סיפרו "אינשטיין "...
ילד מקסים שלא זכה ... הדבר הטוב שיש במדינה מופת, דוגמא, גאווה להורים ולדורות הבאים.
שלא תדעו עוד צער, בכבוד יוסי לוי.


Date
15 Mar 2007

Comments

Dear Loewy Family, I was deeply moved by Yuval's story. I wanted to extend my deepest condolences to your family. It is a mystery to me why wonderful young people are taken before their time, when the world so desperately needs them. I have great admiration for the desire Yuval had to bring peace and closure to the relatives of the Dakar crew, after more than three long, and arduous decades. He was truly a tremendously giving soul. I was 5 years old when the Dakar was lost, and my Mother tells me stories about the tragedy, and its impact in our Los Angeles community. Yuval's legacy, having served in one of the most prestigious units of the IDF, and so concerned about the welfare of others he never even met, will live on. It is a tremendous example to the world. His life, and sacrifice in the line-of-duty are remembered and eternally memorialized. Always. My thoughts are with all of you. Sincerely, Joe Shalmoni


Date
17 Feb 2007

Comments

לא הכרתי את יובל. הכניסה לאתר וקריאת תוכנו ריגשו אותי מאוד. הרבה בריאות וכוח לאמא רותי.
אתי אברהם.


Date
16 Feb 2007

Comments

רותי ומשפחת יובל היקרים, נכנסתי לאתר שהקמתם לזכרו של יובל, ועקבתי בהתרגשות אחר מסלול חייו הקצר והמרתק של יובל ז"ל, נער אשכולות, יפהפה, שבכל דרכו בחיים העביר מסר שהשמיים הם הגבול והוא בדרך להצלחה ולחיים מרתקים ויפים עד 120 שנים שנגדעו לפתע, הלב ממש נקרע ואני תקווה כי תמשיכו להחיות את האתר הנפלא הזה כזכרון ליובל ותמשיכו בחייכם כפי שיובל היה רוצה ולמענו ולמען זיכרו, רותי אני מחזקת את ידייך ותמשיכי בפעילות ברוכה זו ואני בטוחה כי עוד פעמים רבות אכנס לאתר של יובל ז"ל ואשאב מרוח הנעורים שהיתה בו, איתנה.


Date
31 Jan 2007

Comments

רותי, מיכאל, אור, מורן יקרים. הגעתי הבוקר מוקדם לעבודה ופתחתי את היום עם קצת תמונות של יובל ("יובל" ? בשבילי הוא הרי "לוי"). התחושה קשה מאוד וכואבת.
על כל פנים, תהיו בטוחים שהחברים לא שוכחים אפילו לא לרגע, ממשיכים להיזכר ולחשוב מה היה אם. ממשיכים לאהוב ולכאוב, ובעיקר בעיקר בכל הזדמנות שיש ממשיכים להתגאות, לספר ובעצם להשויץ בחבר שזכינו שיהיה לנו. יוני.


Date
30 Jan 2007

Comments

ת ש ע שנים מאז נלקחת מאתנו וכאילו היה זה היום. היום יום הולדתך העשרים ושמונה אולם האסון גרם לך להשאר בן תשע עשרה.
נרד היום לבית הקברות ובמקום להדליק נרות יום הולדת נדליק נרות נשמה והלב יבכה והמחשבות תסתובבנה בראש על מה היה קורה אילו לא צללת באותו יום?
מתגעגעים אליך ואוהבים בלי סוף. אמא, אבא, מורן אור ודניאל.


Date
28 Jan 2007

Comments

הנה מתקרבת עוד אזכרה. עדיין קשה להאמין. חושבים עליכם, חנה ורענן.


Date
13 Oct 2006

Comments

שוב חגים אבל הלב בוכה, אבא.


Date
09 Oct 2006

Comments

משפחה יקרה, לא הכרתי את בנכם האהוב יובל ז"ל, אך שמעתי על התאונה המצערת שקרתה בנמל בה נהרג יובל ז"ל. אני מאד מתרגש בכתיבת שורות אלה ודמעות מציפות את עיני. למרות שלא הכרתי את יובל ז"ל אישית אני מרגיש כאילו חלק ממני נגדע והלך לעולמו. אני הקמתי את הילת"מ והייתה לי זכות ראשונים לפקד על צולליה המובחרים עליהם נמנה בנכם היקר יובל ז"ל. אני נושא בליבי תפילה לשלומכם ובריאותכם. שלכם בהוקרה סא"ל מיל גיורא נדיב


Date
09 Oct 2006

Comments

,As a retired bomb and mine clearance diver ROYAL NAVY, I can guess what kind of person Yuval was. My condolences
Brian Ashworth


Date
04 Oct 2006

Comments

כל שנה החגים עצובים כל כך. קשה בלעדיך נורא - אוהב ומתגעגע, אחיך הקטן.


Date
22 Sep 2006

Comments

ערב רהש"נ תשס"ז למעלה משמונה שנים, מנסה לדמיין אותך חיצונית. אולי קרח? אולי עם קוקו? שמנמן? שחיף? אבל תמיד עם הלחיים האדומות.
אומרים שהנפשות מתקרבות ליושבים למטה לקראת יום הכיפורים ואני אומרת לך בני שאין יום שאני לא מרגישה אותך קרוב ושומר.
תמיד אתנו - אוהבת אמא.


Date
01 Sep 2006

Comments

למשפחתו של יובל שלום. נתקלתי באתר במקרה, אני לא יכולה לומר למה לקח לי כל כך הרבה שנים. הייתי חיילת בסדיר, ימאית גוררת בבסיס חיל הים בחיפה כשיובל נהרג. הכרתי אותו, אני לא יכולה לומר שהיינו חברים קרובים, בסך הכל דרכינו הצטלבו רק פעמיים, שלוש, אבל יצאנו להפלגה של כמה שעות, פחות משבוע לפני האסון. דיברנו על הא ועל דא, על שאיפות, הגיגים, מחשבות (8 שנים אחרי אני כבר לא זוכרת בדיוק על מה דיברנו, מי ידע שזו תהיה ההפלגה האחרונה יחד) ... ובכל זאת לקח לי 8 שנים להגיע לאתר. אני רוצה שתדעו שלא שכחתי אותו, למרות שלצערי הכרתי מאז בני כיתה, ומכרים שנהרגו בצבא יובל היה הראשון שהכרתי, יובל הוא הדמות שעולה לי בראש ביום הזיכרון. תסלחו לי שלקח לי 10 שנים לומר לכם שיובל שלכם היה איש נפלא, והיה לי לכבוד להכיר אותו ולו לרגע חטוף.
יעל


Date
27 Aug 2006

Comments

הרבה שנים עברו, שנים שלא נכנסתי לאתר. זה לא ששכחתי, זה פשוט כואב. קוראת את המכתבים המרגשים שאנשים זרים כתבו לך ומתרגשת. מי יודע כמה הם היו מתרגשים לו הכירו אותך ולא רק את האתר שלך. רותי, מיכאל , מורן ואור, גם אם נראה שעובר הזמן ואנחנו מתבגרים, אנחנו לעולם לא נוכל לשכוח את החיוך, ההסמקות ואת כל השאר. תמיד אתכם.


Date
07 Aug 2006

Comments

למשפחה של יובל, קוראים לי בר ואני בת 16 וגרה בחדרה. הגעתי לאתר של יובל במקרה, בחיפוש אחר שיר מסויים באינטרנט. לא אצליח להעביר לכם מה עשה לי לקרוא את הטקסטים כאן.. כמה ימים ישבתי ובכיתי רק מהזכרון בשורות, במילים.. אני יודעת שעברו מאז 8 שנים ומי יודע? אולי כבר לא נכנסים לאתר ובודקים את התגובות כאן, אבל חשוב לי להגיד שאני פשוט אוהבת אתכם. אוהבת ותומכת וכואבת ומרגישה כ"כ קרובה.. ואמא של יובל, שכ"כ מזכירה את אמא שלי (וזו באמת מחמאה גדולה:)) אני מחזקת אותך, מחזקת ואוהבת, כי הלב שלי נקרע מכל מכתב שכתבת באתר הזה ובאתרים השונים.. אוהבת אתכם, בר.


Date
19 Jul  2006

Comments

יובלי שלי, חיפה העיר שלך מופגזת ואתה במקלט שלך עמוק באדמה. מקווה שאתה שומר עלינו מלמעלה. אוהב אותך מת מגעגועים ויודע שעוד נתראה, אבא.


Date
18 Jul  2006

Comments

שלום לכם משפחה יקרה, שמי איציק ואני גר בכפר תבור. אני כיום בן 16 ואני רוצה להתגייס לחיל הים לילת"ם בגלל האהבתי לים ובגלל המסורת המשפחתית. רק היום ראיתי את האתר, ובכלל ידעתי על קיומו, קראתי ומאוד מאוד התרגשתי אני לא זוכר את עצמי ככה יושב מול מסך ומרגיש שהלב רוצה לבכות באמת. אני כבר כל השבוע קורא על הלוחמים של חייל הים, לוחמי השייטת לוחמי הילמתם באתר יזכור של משרד הביטחון. האנשים האלו, אותם לוחמים, שלא זכו לראות את שנות ה2000 אלה הם אותם אנשים שאני מעריץ, שבשבילי אותם אנשים גיבורים. עברו כל כך הרבה שנים, ורק עכשיו אני רואה את זה, אני רוצה רק להגיד לכם שגידלתם אגדה, ושאין כבר הרבה אנשים בעולם כמו אותם הלוחמים של שנות ה90 אותם האנשים האיכותיים ביותר, במיוחד בימים אלו בתקווה ויהיה שלום על כולנו, איציק גן.


Date
01 Jul  2006

Comments

היי משפחה יקרה, סוף סוף אזרתי אומץ לכתוב כמה מילים שאני חש ממעמקי ליבי. יובל היה בשבילי אחלה אישיות, אדם שלא פוגשים כל יום. אינני שוכח ולו לרגע את היום הזה שבו הקישו על דלת הבית ואז עולמם של רבים חרב בשנייה. זאת הפעם הראשונה שאני באתר. צמררו אותי הרבה דברים וגם גיליתי דברים שלא ידעתי וגם לא העזתי לשאול. תהיי חזקה יקירתי, כי את זאת שנשארת עם השכול שאין כואב ממנו.
אוהב אתכם, אורן כהן אבא של דניאל.


Date
02 May  2006

Comments

שלום שמי גלי, רציתי לומר שראיתי את הראיון שלכם ההורים בתוכנית של ג'ודי. אני קצינה בחיל האויר והסיפור של יובל מאוד ריגש אותי. האנדרטה שנמצאת 15 מ' בתחתית הים, המקוריות ברעיון של הנצחת בנכם הדהימה אותי. כמפקדת בצה"ל אני לא יכולה לחשוב על איבוד חייל שכן אני המפקדת של החיילים ומרגישה לפעמים כמו אמא שלהם שדואגת לכל פרט ופרט שהם צריכים (מקום לישון, לאכול, אפילו חיוך קטן שעושה להם טוב בלב ומתן הרגשה שמישהו דואג להם) - לשמוע על איבוד הבן וסיפורו ריגשה אותי מאוד. משתתפת בצערכם
גלי ישראל


Date
02 May  2006

Comments

קשה. כולי מלאת צער על שקרה מה שקרה. ראיתי אתכם בטלוויזיה. ונכון, אולי אני בת 14 וחצי...אבל שלא נדע יותר צער.
שני.


Date
02 May  2006

Comments

רק בזכות אנשים כמותכם יש לנו ותמשיך להיות לנו מדינה. מי ייתן ולא תדעו צער רק שמחה, למרות הכאב והצער.
מוטי כהן


Date
02 May  2006

Comments

כואב הלב איך בחור מדהים כזה נהרג בגלל טעות. משתתף בצערכם משפחה יקרה.
אודי


Date
02 May  2006

Comments

פשוט התרגשתי לשמוע על הסיפור של יובל. תמשיכו להיות חזקים, ליצור ולשמר את ההנצחה של יובל.
מתי שטרית


Date
02 May  2006

Comments

כל שנה ביום הזה אני נזכרת וחושבת עליכם המשפחה ובמיוחד עליך אורצ'י, החבר הכי טוב שלי. תמיד. זכרו של יובל בליבם של רבים.
צאלה קוטליר


Date
01 May  2006

Comments

חושבים עליך יובל ועליכם, רותי, מיכאל ועירית, ואוהבים.
חנה ורענן


Date
30 Apr 2006

Comments

משפחה יקרה וכואבת, הגעתי במקרה לאתר כמו רבים אחרים. והלב כל כך מתכווץ.
נילי לשר


Date
02 Apr 2006

Comments

שלום לכם. אינני מכירה אתכם ובודאי של את בנכם. אני מורה בבית ספר תיכון, רכזת חינוך חברתי.
תוך כדי חיפוש אחר חומרים כתובים לטקס יום הזיכרון לחללי צה"ל הגעתי לאתר שלכם. התרגשתי, מאוד.
ורק רציתי לומר שחלק גדול מהטקס בנוי מחומרים אמיתיים שאתם כאן כתבתם.
הכנות, הרגש, האהבה, הכאב - הכל כל כך חי ומרגש.
מחזקת את ידיכם, עפרה שרן.


Date
16 Feb 2006

Comments

עברתי על האתר דף דף, תמונה – תמונה, והלב נשפך.
יותר מכל קשה לי לקרוא את המכתבים שלך, שנה אחרי שנה, רגישים, מתגעגעים, אוהבים. ואת החתימה למטה – "אמא".
אני מצטערת שלא אוכל להצטרף אליכם בשבוע הבא למפגש השנתי.
יובל שלי כבר בן 3, ילד מתוק ורגיש, ששואל כל היום "למה?". הוא דומה כל כך לאחי (פיזית) ונושא את שמו של בנך.
שני פטרונים חזקים שהוא אפילו לא מודע להם, לא הכיר אותם, ויצטרך לשמוע עליהם רק מסיפורים.
הוא כבר יודע להגיד שיש 2 יובל, מסמן תנועת V באצבעותיו הקטנות, אבל יותר מזה הוא לא כל כך מבין. האמת, גם אני לא כל כך מבינה.
אני עצובה וקשה לי לכתוב יותר דפנה.


Date
16 Feb 2006

Comments

רותי שלי חברה יקרה
העברתי את כתובת האתר לכל מכותבי הרבים וכן לכל מכותבי בית חולים כרמל שאיתם אני בקשרי עבודה
משתתפת בכאבך העמוק מכל עומק ליבי ומאחלת לך שתדעי רק אושר ושמחה עם כל הסובבים היקרים לך בעתיד
שלך בכל עת
איריס


Date
16 Feb 2006

Comments

רותילה
אני לא שכחתי ולא אשכח
וגם אם לא מדברת ....
תמיד בלב זוכרת.
אוהבת, אפי ורשיצקי


Date
15 Feb 2006

Comments

לרותי ומייקי, לא יכולה להסביר למה דווקא הערב, אולי כי האזכרה קרובה ואולי כי לפני שבועיים היה ליובל יום הולדת.
הרגשתי צורך ובערב הזה הכל כך סוער בחוץ התייחדתי עם זכרו של יובל.
וכמו שהיה ויהיה תמיד, זכרו איתנו
אורלי


Date
15 Jan 2006

Comments

להורי יובל ז"ל
אני משרתת ביחידת ילת"ם כשנה ורוצה אני לומר לכם כי זכר בינכם יובל תבוע עמוק בלב היחידה
כבר ביום הראשון בו הגעתי שמעתי על החייל המקסים שנפל בטעות טרגית והשאיר אחריו רק זיכרונות וכאב רב.
את יובל לעולם לא נשכח וזכרו מלווה אותנו שם כל יום, את סיפוריו על מי היה ומה אהב,
ואת מעלותיו הרבות אשר היו לו. מי ייתן ולא תדעו עוד צער לעולם.


Date
06 Oct 2005

Comments

הנצחתם את זכר בינכם בצורה מכובדת
תהי נשמתו צרורה בצרור החיים


Date
01 Oct 2005

Comments

משפחת לוי היקרה
כמו רבים אחרים, גם אני הגעתי במקרה תוך תנועה ברשת.
מי ייתן ותמצאו מנוח לנפשכם ומי ייתן ולא תדעו צער.
עמיר, חולון, 2005


Date
28 Sep 2005

Comments

משפחת לוי היקרה,
הגעתי בטעות לאתר וגם אני, כפי שקראתי בתגובות, בכיתי לאורך כל הקריאה.
כואב לשמוע איך חיים של אדם כמו יובל ז"ל נגדעים ברגע, בגלל טעות טפשית.
תמשיכו להיות חזקים, מקווה שלא תדעו עוד צער.
פלג


Date
31 Aug 2005

Comments

שוטטתי לי באינטרנט באתר גוגל ושמי הוא יובל, סתם בסקרנות רשמתי את שמי
הקשתי ENTER  ומצאתי את עצמי באתר של יובל.
עיינתי באתר ואני חושב שכל מילה מיותרת,
כולי מלא צער וכאב ורציתי להביע את תנחומי הכנים
מכל הלב, יובל ברחנין - באר שבע.


Date
10 Aug 2005

Comments

בתור אחד שיתגייס ככל הנראה ליב"ן
האתר הותיר בי צער וכאב עליכם המשפחה השכולה
מי ייתן ולא תדעו עוד צער
אני מאחל לכם רק אושר ובריאות
ובגיוסי אחשוב רק על דבר אחד על יובל ז"ל
קראתי את סיפור חייו של יובל ז"ל
הלב כואב ואני דומע

אני איתכם ומשתתף בצערכם משפחת לוי היקרה


Date
21 Jul 2005

Comments

אני יושב וובוכה... כל כך הרבה זמן שלא נכנסתי לאתר.
ואני לא בוכה מהסיפור של יובל - כי הוא עמוק בלבי לעד.
אני בוכה מהתרגשות מהתגובות של כולם. תודה לכולם על התמיכה. אור


Date
17 Jul 2005

Comments

למשפחת לוי
לאתר של יובל ז"ל בנכם היקר הגעתי דרך קישור מאתר ההנצחה של סגן אורי מנור ז"ל
הלב ניקרע על החיים הצעירים שניגדעו כל כך מוקדם - כל כך חבל!! מי ידע ולא תדעו עוד צער - יהי זיכרו ברוך


Date
09 Jul 2005

Comments

למשפחת לוי
בגלישה סתמית ברשת, נלכדתי באתר הזיכרון של בינכם והתמלאתי צער.
אבל גם גאווה.
על המובחרים שבעמנו.
שלא תדעו עוד צער.
עמית


Date
31 May 2005

Comments

השעה 2:30 בלילה ואנחנו אחרי שעתיים של שיוט באתר של יובל
מאוחר מדי להביע רגשות כה עמוקים בשעות מוזרות שכאלה.... נעשה את זה כבר מחר.
לילה טוב.
חיבוק
אתי אלי


Date
29 May 2005

Comments

מיכאל יקר,
רגשת אותי עד דמעות בצהרי שישי בקיסריה.
חיכיתי לשקט בכדי לגלות דרך האתר את הטוב ואת הכל כך רגיש בבנך יובל.
אני יכול לאמר כי עדיין אני נרגש מעוצמת החומר ובעצם מיובל והדרך בה הינכם
משמרים את העומק שבו.
אני מחזק אותך עם חיבוק ואהבה.

רן רבינר


Date
13 May 2005

Comments

רותי שלום!

שמי אושרית ואני מורה בביה"ס הקהילתי בנוה מונוסון.
לקראת יום הזכרון שוטטתי באינטרנט במטרה לבחון ולבחור חומרי למידה הקשורים ליום זה.
בעוד אני נכנסת ויוצאת מאתרים שונים, נתקלתי לפתע באתר המנציח את יובל.
אני חייבת לציין שהתרגשתי עד דמעות מן הדברים שכתובים שם.
למחרת בבוקר נכנסתי לכיתה וסיפרתי לתלמידים על האתר, על ההתרגשות שאחזה בי עם
קריאת קטעי הזיכרון ועל מה שהציף אותי עת שמעתי לראשונה על בנך יובל.
הקראתי לתלמידים קטעים שונים מתוך האתר: חייו ומותו של יובל ואת ההספד שכתבת
במלאת 6 שנים למותו.
הילדים התרגשו גם הם עד מאוד, שאלו הרבה שאלות וביקשו לדעת עוד פרטים.
מכיוון שראיתי שהם מעוניינים להגיב ושיש להם מה לומר ומה לשאול בנושא, החלטתי
לבקש מהם לכתוב למשפחה.
הילדים אכן כתבו והיו מאוד מגויסים למשימה.

אני רוצה לשלוח את הדברים שלהם בדואר - הייתי מעוניינת שתעבירי לי במייל את הכתובת למשלוח.

אני וכיתתי משתתפים בצערכם על מותו של יובל.
מי ייתן ונדע ימים טובים מאלה,

אושרית


Date
11 May 2005

Comments

למשפחת לוי היקרה!
בבית הספר "אורנים" בנווה מונוסון נערכה פעילות כיתתית לזכרו של בנכם יובל.


Date
11 May 2005

Comments

היו גאים בבן שגידלתם לתפארת.
שלא תדעו צער לעולם.


Date
11 May 2005

Comments

למשפחת לוי היקרה...
למדתי באליאנס באותה שכבה ביחד עם יובל... רציתי לספר לכם שלמרות שלא היה
בינינו כל קשר, חיוכו של יובל עולה מול עיני בכל יום זיכרון... וכשהתחתנתי עם
בעלי, ממשפחת לוי, נזכרתי ביובל... אני לא יודעת אם זה מנחם או משנה אבל זיכרו
של יובל קיים אצל המון אנשים, ביניהם אני, שלא דיברנו ולא ניגשנו אך הוא
איתנו... תהיו חזקים... אני מקווה שתוכלו להרגיש את האהבה שאני שולחת לכם...
טלי לוי


Date
11 May 2005

Comments

למשפחתו של יובל,
קראתי את הדברים המרגשים שכתבתם על יובל והתרגשתי עד דמעות מי ייתן שלא תדעו עוד צער
איתכם ביום זה


Date
11 May 2005

Comments

לא יודעת אם את בכלל זוכרת אותי, אבל אני בתו של גבי לוי, בן דודו של מיכאל.
רציתי להגיד לך שנגעת בלבי. שגם אני זוכרת את יובל, ואת החיוך שלו והעינים המאירות.
לבי איתכם, שרי.


Date
10 May 2005

Comments

רותי, מיכאל, מורן, אור והמשפחה אהלן.
סיימתי להראות את האתר ולהכיר לעוד חבר שלא הכיר את יובל מי היה יובל.
שוב, מראה את התמונות ומנסה אבל לא מצליח להבהיר עד כמה באמת יובל היה חבר בכל
משמעות המילה. חבר כזה שמעטים מצליחים למצוא במשך כל חייהם. המקום קטן מלהחיל את
כל הדברים שאוכל לספר על האדם שהיה. איזה פספוס - הוא חסר מאוד!
בכל הזדמנות בה אני מספר על יובל אני תופס את עצמי למעשה משוויץ בחבר שהיה לי
וחש תחושת גאווה אדירה. יוני.


Date
10 May 2005

Comments

למשפחה של יובל, כל מה שנותר לומר הוא שיש בליבי צער גדול בעקבות סיפורו הטראגי של בנכם.
יהי זכרו ברוך. אמן.


Date
08 May 2005

Comments

ושוב יום של זיכרון ועוד זיכרון ועוד זיכרון ......אבא


Date
17 Apr 2005

Comments

כל כך מתגעגע שכל הגוף כואב הלב בוכה והדמעות זולגות.


Date
27 Feb 2005

Comments

למשפחה
הגעתי לאתר הזה דרך פורום הצוללים בתפוז. בעודי קורא את סיפור חייו של יובל
שנכתב על ידי אימו, לא יכולתי שלא למחות דמעה, ולכאוב את כאבכם... מי ייתן ולא
תדעו עוד צער. יהי זכרו ברוך. אילן


Date
25 Feb 2005

Comments

.We are so far away but our hearts are always with you
.Yuval was a special person that touched many lives during his life, and after
Yoav & Dana


Date
19 Feb 2005

Comments

אמש הייתי חלק ממאה ועשרים אנשים שאכן אנשים הם, שחלקו עם משפחת יובל.
הרגשתי שייך לזן מיוחד, שענווה נשזרת בתוכה. מדהים כמה אנשים עדיין מוקירים את מה שאתה.
לא אכתוב בלשון עבר כי תמיד תהייה חלק מעתיד שצפונותיו יכוונו אותנו לדרך שבחרת.
אורן


Date
17 Feb 2005

Comments

שלום,
אני קצין מיל. בחיל הים אשר במיקרה נתקלתי באזכרה שמתוכננת מחר ותוך גלישה למדתי להכיר ולאהוב את יובל.
חבל שתאונות כאלו קורות ופרחים כמו יובל נקטפים.
יישר כוח על האתר המדהים. תתחזקו במה שיובל היה רוצה שתהיו.


Date
13 Feb 2005

Comments

לרותי הילה יובל, דמעות חנקו את גרוני והציפו את עיניי כשקראתי על יובל.
שמתי לי למטרה לצלול שם, ולזכור  אותו. יהי זכרו ברוך.
סיגל


Date
12 Feb 2005

Comments

קראתי את אב ובנו, הכתיבה מפענחת את הצופן של החיים, אין צורך במעבדה לאמת את העניין.
יובל נתראה ביום שישי. א.


Date
12 Feb 2005

Comments

...My hearth is with you
Gerard Franks
Buenos Aires, Argentina


Date
10 Feb 2005

Comments

אני יושבת עכשיו בחדר המחשבים בבית הספר שבו אני עובדת מחפשת חומר לעבודה וללא
ידיעה כיצד זה..מגיעה לאתר הזיכרון ליובל שלכם.
אתר מרשים מכובד מלטף וכל כך אוהב. לא יכולתי שלא לעיין בין דפיו של האתר
ולגלות את יובל שלכם בין השורות.
התברכתם.


Date
04 Feb 2005

Comments

יובל, יצא לי להכיר את אבא למדתי שהתפוח פשוט נשאר כחלק מהעץ.
אני רוצה להביע את הזדהותי ובאם מילותיי יקלו על הכאב אושרי. סימה


Date
03 Feb 2005

Comments

ברצוני להביע הזדהות עם כאבכם, אני יודע שהמילה הכתובה לא תשנה את עצם כך שנגדע
עודו באיבו. את החיים קשה להחזיר אך את המחשבות אף אחד לא יכול לקחת לכם, מה
שנשאר זו נשמתו שהיא חלק מכם. אומר רק שהרוח הנושאת אתכם בעצם היא זו של יובל
המפעפעת בזיק התקווה. ישרו כוח אורן.


Date
02 Feb 2005

Comments

יובל, קשה לדבר עליך בלשון עבר לפי שיחותיי עם אבא למדתי שיובל היא ישות קיימת
יובל כל העת מפרה את ההוויה ואת הזכות לחיות כאן לנצח אין תחליף לך כבן כחבר כרע
אומר שכל יום אני למד עליך מתוך הבחנה על אלה שכה אהבת. אין למלים ערך רב מדי
אך עצם המחשבה מעניקה תחושה של עכשוויות שאתה כאן עמנו.

אורן


Date
01 Feb 2005

Comments

למשפחה שלום, במקרה נכנסתי לאתר כמו רבים משתתפת בצערכם, מתפללת לכם שיבוא בחלומכם,
ויהיה מליץ יושר עבורכם, תהיו גאים בו, יהי זכרו ברוך ת.נ.צ.ב.ה.


Date
12 Jan 2005

Comments

אני משתתף בצער המשפחה יהי רצון שלא תדעו עוד צער נשמתו בגן עדן ושתדעו רק שמחות אמן.


Date
22 Nov 2004

Comments

גם אני כמו רבים נכנסתי לאתר "במקרה" למרות שאני מאמינה שכנראה בכל זאת יש איזושהי סיבה. לכן אני אדליק לו נר נשמה ואקרא תהילים בשבילו ובשבילכם. מי ייתן ולא תדעו עוד צער. והלואי שהצער שבליבכם יהפוך במהרה לזיכרונות יפים . חיזקו ואימצו מירי.


Date
19 Nov 2004

Comments

הגעתי לאתר במקרה, ואינני מפסיקה לבכות כפי שלא בכיתי מזה זמן רב. רותי, את אמא מיוחדת במינה ואני מחזקת את ידך. מחבקת אתכם, מיטל


Date
16 Nov 2004

Comments

היום מלאו לי חמישים וחשבתי לעצמי שאני לא מבינה איך הגעתי לגיל הזה כי כשהודיעו לי שנהרגת חשבתי שהעולם יפסיק לתפקד, השמש לא תזרח יותר ואני לא אצליח לקום בבוקר, אבל מסתבר שהחיים חזקים מאתנו. דע לך יובל שאין יום שאני לא חושבת עליך ומתגעגעת ללחיים האדומות שלך- אמא


Date
10 Nov 2004

Comments

I was one in Yaltam when Yuval died there, i may no longer live in Israel, but there is not a day when i don't think about him... It was a terrible loss, and i can only hope that in the end his family will find peace. Arnaud


Date
07 Nov 2004

Comments

אימו היקרה של יובל, אלף מילים לא יוכלו להעפיל על עצבך וכאבך.... נותר לנו רק לראות ולדעת שבעתיד יהיה יותר טוב... תיהיי חזקה!


Date
05 Nov 2004

Comments

כואב


Date
15 Sep 2004

Comments

שנה חדשה תמיד תהיה אתי יובל בני היקר. אמא


Date
13 Jun 2004

Comments

אתר מדהים ומרגש, הנצחה תמידית...


Date
03 Jun 2004

Comments

למשפחת לוי היקרה! כמי שמקדיש את כל חייו לים ולצלילה, היה לי קשה מאוד לעיין באתר לזכרו של יובל,למרות שלא הכרתי את יובל, אני יודע ומבין שהוא היה ילד לתפארת, ואני בטוח שגם במקום בו הוא נמצא עכשיו הוא הטוב ביותר בדיוק כמו שהיה תמיד. כל שנותר לי הוא לאחל לכם המשפחה שלא תדעו עוד צער, ושתמשיכו לגדל ילדים לתפארת. ואנחנו אנשי הצלילה והים נמשיך לעשות את הכול ע"מ שדברים כאלה לא יחזרו על עצמם, שלכם. מייק.


Date
11 May 2004

Comments

למשפחת לוי.... אני לומד באליאנס...עומד להתגייס לצה"ל...והאמת שחוץ מהקריאה המרגשת של המורה רחל וולך השנה ביום הזיכרון לא ממש ידעתי עליו..אז גם הודיעו לי שאני מתגייס ליחידה שיובל שירת בה...והתמלאתי צמרמורת..באמת שאני לא יודע מה להגיד... אני מצטער בשביל המשפחה שאיבדה פרח כזה יפה ומוכשר... הייתי מאחל לכם רק אושר..אבל אני מבין ויודע שבלי בן אדם כזה אצילי החיים הם בעצם כאב מתמשך מקווה שתצליחו מדי פעם להפוך את הכאב המתמשך לרגעי אושר "קשה בלעדיך כי נגעת בי"


Date
30 Apr 2004

Comments

למשפחת לוי היקרה והחזקה, פעם שלישית שאני מבקרת באתר ההנצחה ליובל וכל פעם מחדש מתרגשת ובוכה וכל כך מצטערת שככה זה נגמר, כנראה שאלוהים באמת לוקח את הטובים. הוא כנראה לא מסתדר שמה לבד, אבל זה לא מה שחשוב עכשיו. האתר הזהז שומר את יובל והאודם על לחייו חיים כמה שאפשר כי אני לא הכרתי אותו אבל מהאתר הזה נראה לי שאני מכירה אותה די טוב. אני לומדת באליאנס, וכל שנה מורה אחרת קוראת משהו שאמא של יובל רשמה וכל פעם מחדש הדמעות זולגות והמורה מפסיקה כמה פעמים עד שהיא מסיימת והמילים, המילים צורבות ושורטות כל פעם מחדש אבל אז נזכרים באותו ילד עם הנמשים והלחיים האדומות ומחייכים עם עיניים רטובות. דניאל.


Date
27 Apr 2004

Comments

למשפחתו של יובל. קראתי כל מילה באתר ודמעות בעיניי. היה לי חיוך קטן שקראתי על המכונית שנגנבה ו"בטח יובל לקח אותה". אני גאה במשפחה שכמותכם , שגידלה בן כזה לתפארת. כל המילים שיארמו לו יוכלו למלאות ולו בקצת את החלל שבחייכם.היו חזקים לשאר המשפחה ליאור


Date
26 Apr 2004

Comments

אין ספק שיובל היה משכמו ומעלה, מי יתן ויוקל משהו בכאבכם - משה רווח


Date
26 Apr 2004

Comments

i needed more then words after i saw this site, but all i had was tears... wish you will be strong for yourself and your dears


Date
26 Apr 2004

Comments

שלום למישפחתו של יובל החמימות המישפחתית קורנת מהאתר כמה השקעה ואהבה נתתם לבן החיוכים מהתמונות אומרים מה שלא יגידו אלף מילים. כמה גדול הוא האובדן והחלל התרגשתי עד דמעות מחזקת את ידכם ורד


Date
26 Apr 2004

Comments

למשפחתו היקרה של יובל, חברותיי ביקרו לא מזמן בביתכם מטעם בית הספר אליאנס אשר בו למד יובל. הן סיפרו לי התרשמויות מביקורן וגרמו לי להתרגש מאוד. רותי, הקראנו את מכתבך בטקס שנערך בבית הספר. תודה לך ששיתפת אותנו ברגשותייך.


Date
26 Apr 2004

Comments

משפחה יקרה אין לי מילות עידוד או ניחומים, רק עצב וכאב. לא מכירה אתכם, אבל רציתי להגיד שנכנסתי לאתר וריגש אותי מאד. חזקו ואמצו, ואמן שכל הסיוט הזה יגמר כבר


Date
26 Apr 2004

Comments

למשפחה אני רואה את דבריכם וכולי דמעות משתתף בצערכם שלא תדעו עוד צער ניר


Date
26 Apr 2004

Comments

אין מילים שינחמו אותכם, האתר לזכר הילד המקסים שלכם נוגע ללב. מי יתן ותדעו רק שימחה. רון


Date
26 Apr 2004

Comments

לרותי ולכל משפחת לוי האתר שלכם מרגש רואים שנעשה בהמון אהבה וגעגועים כל הכבוד על ההנצחה היפה הרבה אנשים שלא הכירו את יובל יודעים עכשיו מיהו רותי, את נשמעת אמא מקסימה גלית


Date
25 Apr 2004

Comments

למשפחת לוי היקר האני יושב כאן בניו יורק כל כך רחוק מנסה להרגיש בבית למרות שזה לא אני מחזק את ידכם שולח לכם תנחומים לבי נקרע ודמעותי מתגלגלות ללא שום מעצור שמרו על עצמכם יובל בלי להכירו אני יודע שהוא היה ילד מיוחד שלא תדעו יותר צער וכאב אמן אוהב אתכם אוהד


Date
25 Apr 2004

Comments

חושבים עליך, יובל, ועלייך רותי ועליכם מיכאל ועירית. באהבה, חנה ורענן


Date
24 Apr 2004

Comments

מממ.. אני אפרת והשנה לקחתי חלק בהכנת הטקס הבית ספרי ליום הזכרון לחללי מערכות ישראל. כשחיפשנו קטעים מרגשים עד דמעות שיתאימו לטקס שלנו מצאתי את המכתב "יובל שלי, יובל שלנו" שמאוד נגע ללבנו. אני לא יודעת אפשר להגיד במקרים כאלה, או למה אני פה מבזבזת את זמנכם עם הסיפור הזה אבל פשוט היה לי חשוב לדעת מי היובל שמססתר מאחורי אותו מכתב מרגש- בייחוד כשאני כל כך קרובה לגיוס ומפחדת.. שיקרה משהו למישהו.. אני מייחלת לכם רק טוב ואני מקווה שאין לכם התנגדות להמצאותו של המכתב בטקס, כי רצינו לרגש את אנשי בית הספר כפי שהוא ריגש אותנו..


Date
20 Apr 2004

Comments

כואב, כואב, כואב.... חזק ואמץ... יופי של אתר להנצחת יובל. אריאל


Date
18 Apr 2004

Comments

למשפחת לוי היקרה שלום, אני שליחת סוכנות בגנואה שבאיטליה, בעקבות טקס שאנו עורכים לקהילה ביום הזכרון נתקלתי באתר המרגש שלכם על יובל, התמונות, ההספדים והמכתבים האישיים ליובל מרגשים עד מאוד. בכוונתי להנציח את זכר בנכם השנה בטקס הזכרון בקהילת גנואה. שלא תדעו יותר צער , רות רונן


Date
11 Apr 2004

Comments

אני כעת עושה עבודה על אורי אורלב וכאשר חיפשתי דברים על השואה היזדעזתי אבל אני רק רוצה להגיד לכם משפחת לוי חיזקו ואימצו ורק שתידעו שלכל התחלה יש גם סוף וזה הסוף של יובל מקווה שתיסתדרו בילעדיו


Date
26 Mar 2004

Comments

חזקו ואימצו ליאור


Date
10 Mar 2004

Comments

למשפחת לוי היקרה כבר 4 שנים ברציפות שאני נכנס לאתר של יובל וכל שנה מתרגש מחדש מהמילים, התמונות, והזכרונות ללא ספק אתם מצליחים לשמר את זכרו של יובל כאילו היה עמכם היום חזקו ואמצו אלמוני


Date
21 Feb 2004

Comments

Dear Loewy Family, You are in our thoughts and in our heart during these times of remembrance. Missing you all. With great love and sincerity. Yoav & Dana Regev


Date
04 Feb 2004

Comments

שלום לכם אני גולש במקרה באתר הזה ע"י קישור ממקום אחר המפנה לאתר הזה. הדפדוף באתר מאוד ריגש אותי. תודה על זה שאתם משתפים את המידע ברבים יקיר ונה גולש בן 16 מראש העין


Date
30 Jan 2004

Comments

יובלי שלי היום יום הולדתך ה-25 אולי היית לומד, אולי עובד, אולי נשוי, אולי כבר אבא מה שבטוח בין החיים איתך כל שניה אבא.


Date
26 Dec 2003

Comments

הספדים יפים מאוד


Date
17 Dec 2003

Comments

למשפחת לוי שלום אני אזרח מהשורה שבמקרה חיפש אתר ע"ש יובל אך לא יובל לוי, נתקלתי באתר שלכם במקרה מאחר וגם אני שרתתי בחיל הים ושמי הוא גם יובל והסיפור נגע לליבי. צר לי מאוד על מות בינכם ומי יתן שלא תדעו עוד טרגדיות רציתי להביע את תנחומי גם אחרי כ"כ הרבה שנים יהי זכרו ברוך


Date
22 Nov 2003

Comments

רותי יקרה, אני כל כך מתרגשת כל פעם שאני נכנסת לאתר היפה הזה המנציח כל כך בגדול את יובל. אתם תמיד במחשבתנו. חנה ורענן


Date
12 Nov 2003

Comments

למשפחה של יובל שלום.אומנם לא היכרתי את יובל אבל אני בטוחה שהוא היה אדם מדהעם.אני בעצמי שירתתי בחיל הים כימאית גוררת והיה לנו המון שיטוף פעולה עם ילתם הם כולם נהדרים.אני משתתפת בצערכם.


Date
01 Oct 2003

Comments

אתר מרגש. אתכם באבלכם.


Date
30 Sep 2003

Comments

שלום רב למשפחתו היקרה של יובל. במקרה הגעתי לאתר המרגש שעשיתם לבנכם. משתתפת בצערכם. מקווה שאתם מחזיקים מעמד. זה קשה אבל אני בטוחה שהוא היה רוצה שתמשיכו לחיות את החיים גם בשבילו. ליאת.


Date
30 Aug 2003

Comments

מתגעגעת מאד אמא


Date
01 Aug 2003

Comments

נוגע ללב וכואב חבל כל כך חבל, מוות כה מיותר שלומי


Date
31 Jul 2003

Comments

הגעתי לאתר דרך קישור מיקרי מאתר השייט של תפוז.אני את הים אוהב מלמעלה... ולהאחר ההתודאות אם האדם ופועלו ותחושת הצער כמו כולם הייתי גם מוסיף ולא בציניות, איך "החיים הטבעיים" בארצנו מבזנזים בלי חשבון -ובכמויות- חיי אדם שכל עתידם עוד אמור היה להיות לפניהם אלכס


Date
09 Jul 2003

Comments

שלום קוראים לי טניה ואני תלמידת כיתה ז' למרות שכלל וכלל לא הכרתי את יובל זה מאוןד מרגש לדעת שבניתם אתר עליו ועוד דבר יש לי לומר זה לא דבר ארוך זה רק כמה מילים:יהי זכרו ברוך אני משתתפת בצערכם,טניה


Date
08 Jul 2003

Comments

היי קוראים לי יובל ורק רציתי לראות מה יש באינטרנט תחת השם הזה .. לצערי אנירואה שהתאר מלא בחברה טובים שקוראים להם יובל והם נפטרו בשרותם גם חברי סרן יובל ניר כאן ... אני עצוב בעצבכם ... מי יתן והשם ינחם אתכם ולא תדעו עוד צער... יובל


Date
18 Jun 2003

Comments

אני תלמידת בית הספר אליאנס. לא הכרתי את יובל ז"ל, וגם לא שמעתי על התאונה עד שנכנסתי לאתר .. האתר כבש אותי ונגע ללבי, יום אחד בבית הספר הייתי חייבת להסתכל בספרי המחזור, ואכן, עם הקוקו הג'ינג'י,הסיגריות והאאודי הכסופה - מה שאפיין אותו.. הצטמררתי נורא כשקראתי בספר המחזור, ופה באתר .. ביום הזיכרון, השנה, כשאת - אמא של יובל הקראת את ההספד באיינשטיין, עברה בי אותה הצמרמורת שוב. זה היה נורא מרגש לשמוע, יום למחרת הקריאה בבית ספרינו המורה לשל"ח - הניה מליכסון, ושם הדברים לא רק שרגשו, גם נכנסו חזק לתודעה, לשמוע אותם פעם שניה.. אני מקווה שלא תדעו עוד צער. שירה, תלמידת אליאנס .


Date
14 Jun 2003

Comments

יהי זכרו ברוך!


Date
08 Jun 2003

Comments

מרגש ומאוד נוגע , והחלל שנישאר מאוד בולט, חזקו את עצמכם כי לא קל הדבר להתרגל לאדם שכזה ולאחר מכן לאבד אותו...


Date
01 Jun 2003

Comments

לרותי ולמשפחה. אתר מדהים. הכאב שמלווה את הכתוב מצליח לחדור לאנשים שלא מכירים את יובל. שיהיה לכם הרבה כוח. yaffa


Date
30 May 2003

Comments

An accidental search has landed me into this tragic story. I was particularly touched by the intense pain which Ruth the mother has managed to convey I share Yuval’s name and I spend most of my life in Haifa as well. You guys are the true heroes in this tragedy. Kindly Yuval, Vancouver


Date
02 Feb 2003

Comments

לאתר יש המון המון אופי, אופי מיוחד. בתור בן אדם אני מזדהה עם כאבכם העצום, תמיד יש לזכור ולהנציח. הים הוא אחד הדברים המדהימים ביותר שיש לנו כאן, ותמיד שאני מסתכל עליו הוא נותן לי השארה לגבי הכל! בהחלט אצילי, כביר ומדהים. אני מניח שיובל היה מאד רוצה שתמשיכו לזכור, אך בהחלט לא היה רוצה שתפסיקו את מנגינת ומרוצת החיים. תיהיו חזקים, תמשיכו לחיות, ותנסו להפיק את מירב האושר. בתור דבורן לשעבר, אני מצדיע ליובל - חייל מוכשר ששרת באחת היחידות היותר מובחרות בצה"ל. שלא תדעו עוד צער.


Date
02 Jan 2003

Comments

כאיש חיל הים לשעבר האתר מרגש צר לי על מותו של בנכם יובל גזימק יוסי


Date
30 Dec 2002

Comments

אני לא יודעת בכלל אם מישהו מהמשפחה שלכם ייקרא את זה אבל אני רוצה להגיד לם שבמקרה הגעתי לאתר והבנתי שזה לא אתר זה חיים זה מקום שיש בו טעימה קטנה על קצה המזלג מהחיים שלו ואני קראתי ואני פשוט פרצית בבכי מבלי להכיר מבלי לראות מבלי כלום. אלוהים קטף עוד פרח מלבלב אני מקווה שיש לו סיבה וששם למעלה אולייש חיים יותר טובים ואולי בגלל זה הוא לוקח את כל הטובים למעלה מקווה באמת . אנ אתכם הייתי מתה לראות אותו חיי.:(((((((((((((


Date
25 Dec 2002

Comments

הגעתי במקרה לאתר של יובל(חפשתי שירים של חלפי)נכנסתי לדף הפתיחה והתחלתי לעבור באתר דף דף תמונה תמונה. אני לא יודעת מה אני אמורה להגיד למשפחה שאיבדה את בנה ,רק רציתי לבקש שתמשיכו להחזיק את האתר הזה כדי שעוד אנשים, כמוני, יוכלו להכיר את יובל למרות שהוא כבר לא פה. עכשיו גם ליבי איתכם... אלמוגית


Date
07 Dec 2002

Comments

אני מתנצל אל כך שאני לא אלוהים כי אני היתי מחזיר אותו לחיים מאהבה רבה ממני גיא זלמנוביץ תהיו חזקים וליבי איתכם


Date
01 Oct 2002

Comments

הגעתי לאתר הזה ממש במקרה לספר האורחים והתחלתי לבכות רק ממה שכתוב שם ואחר כך ניכנסתי לאתר עצמו וממש בכיתי. אלה לא היו סתם דמעות של עצב אלה ממש בכי עמוק. אני רק בת 12 וממש כאב לי לראות אותו. אני עדיין בוכה גם עכשיו. אני משתתפת בצערכם ומקווה שהוא יחזור. אני יודעת שזה ממש בלתי אפשרי אבל, יש דבר שנקרא גילגול נשמות ויכול להיות שהנשמה של יובל שלכם נמצאת בטל הילד שלכם. אני מקווה שלא תאבדו שוב את האנשים שאתם אוהבים, ושאף פעם לא תשכחו את התינוק הקטן שלכם - יובל. ממני טלי


Date
01 Oct 2002

Comments

אין מילים שלא תדעו עוד צער יהודית ראשל"צ


Date
24 Sep 2002

Comments

יובל, תמיד במחשבתנו. חנה ורענן


Date
22 Sep 2002

Comments

פשוט.. כואב.


Date
16 Sep 2002

Comments

כל הכבוד אתר מצויין ומכובד יהא זכרו ברוך חבל שיש עודף רשלנות במדינה עוזי- לוחם בחיל הים


Date
03 Sep 2002

Comments

שלום לכם משפחה הורים סבים סבתות אחים אחיות וחברים של יוב ז"ל, נכנסתי במקרה לאתר כי סיקרן אותו הפרומו שרשמתם, אין מילים לאמר או לנחם על אובד ילד מופלא שכזה, שלא תדעו עוד צער ומי ייתן והקדוש ברוך הוא יימלא כל משאלות לבכם לטובה :-) תנחומיי בשמת, רציתי להוסיף שיר שחברתי :-) יובל הפרח של כולנו יובל הילד המופלא שכבר איננו נקטף כך בדמי ימיו נלקח מאיתנו באמצע שנות חייו יובל יקר שלנו שמביט עלינו מהשמים התכולים יובלי שלנו חיוך מקסים על הפנים גם עכשיו שאתה אינך תמיד ננצורך ונאהב אותך


Date
16 Aug 2002

Comments

This site is amazing, I'm from New York, and haven't been reading the papers back then, somehow I got to this site through walla.co.il and I want to tell you you did a fantastic job, I looked and read through each page, you did a great job at bringing him to life to all those who didn't get to know him. All the best. Yael


Date
07 Aug 2002

Comments

ניכסתי במקרה לאתר ואני רוצה לומר לכם שהוא נורא מרגש. הנצחתם אותו בצורה יפה ומכובדת. משתתף בצערכם. יוני


Date
05 Jul 2002

Comments

לרותי מה קורא. אני מצטער שבזמן אחרון אני לא מרבה לדבר איתך. את יודעת את כמה אני אוהב אותך את אמא השניה שלי אוהב אותך. דני שאולוב.


Date
23 Jun 2002

Comments

משפחה יקרה גלישה באינטרנט של 5 דקות במטרה לרכוש ציוד צלילה חדש מתמשכת כבר כשעה. הסיפור המעורפל בזיכרון על לוחם הילתם ללא ספק הפך לעולם ומלואו לאחר עיון מדוקדק עם עיניים זולגות בכל מילה המופיעה באתר, יודע אני כי קצרה ידי מלנחם ובכל זאת קבלו את השתתפותי בצערכם ומי יתן ולא תדעו עוד צער אביעד


Date
18 Jun 2002

Comments

במקרה שמעתי את השיר "מה אברך" - וחיפשתי את מילות השיר. האתר שבניתם לילדכם ובו יש את השיר עלה ראשון. אני חושב שעשיתם אתר יפה ומרגש לזכרו. האינטרנט עצמו הוא מעין קפסולה של זמן.אפשר להנציח בו הכל , ובניגוד לספר זיכרון שנשכח הרחק בין הספרים בספרית בית הספר , האינטרנט יחיה לנצח. ואני בטוח שרבים בעתיד יגיעו בכוונה או לא לאתר זה - וזה בעצם הכוונה: שעוד אחד יכיר את בנכם,אחיכם שמת בנסיבות טראגיות. חזקו ואמצו!


Date
14 Jun 2002

Comments

עמדתי אתמול ברמזור מאחורי מכונית שעל השמשה האחורית שלה היתה מדבקה עם כתובת האתר הזה. אני לא רגילה לבכות, אבל זה מה שקרה לי עם כל עמוד נוסף שהעברתי באתר הזה. מי ייתן ולא תדעו עוד צער... גלי.


Date
12 Jun 2002

Comments

הגעתי ממש במקרה לאתר. אני עוצר את הדמעות. איתכם בצערכם. מקווה שלא תדעו עוד צער לעולם. כואב הלב. איציק.


Date
11 Jun 2002

Comments

שלום לך אני במקרה נכנסתי לאתר אזה ואני חיב לאמר לך שאני מאד עצוב ובכיתי אני מאד נירגש... ליבי איתך אמא של יובל


Date:
09 Jun 2002
Time:
17:52:50
Remote User:
-

Comments

משפחת לוי אני מחזק את ידכם.יודע אני שהזמן הוא לא המרפא לכאב.בתור קורא עיתון שאתה רואה כתבה כזו אתה אומר לעצמך חבל .חבל על הבחור.חבל על המשפחה.ואז אתה מעביר דף ושוכח.אבל כשאתה רואה את הסיפור מקרוב.את הילד החייכן,הלב נשבר.משפחת לוי אני מצדיע לכם ומי ייתן ולא תדעו עוד צער


Date
06 Jun 2002

Comments

Dear Ruty! First of all I wanted to tell you that we will never forget juval, he is owning a very special room in our hearts, these kind of rooms who will stay forever. I don´t know why right now, but maybe it´s the distance ot the time that passed since I visited juval but I miss him a lot. I can hardly wait to come back to Israel and to go talking with him, I want to share with him all the things that I went through in the last 2 years. Right now phisically I´m far from him but mentally I´m closer then ever. May you will not know more sorrow in your life and only happiness and joy. Tomer Levy, 6.6.2002 Buenos Aires, Argentina


Date
08 May 2002

Comments

Dafna Gold. My heart aches for you. Your son and brother was a hero of our great country. May his memory be blessed and may you find comfort in his absence.


Date
01 May 2002

Comments

שלא תדעו עוד צער ןתהיו חזקים מאלי


Date
29 Apr 2002

Comments

שלום , אני לא הכרתי את יובל , אבל ישבתי שעות באתר המדהים הזה וזה נתן לי הרגשה שהכרתי אותו וידעתי מי הוא היה , שמרו על עצמכם תהיו חזקים ומי ייתן ולא תדעו עוד צער אתכם בכאבכם זהר דובב


Date
27 Apr 2002

Comments

שמי נילי ואיבדתי השבוע חבר טוב - ניר. רציתי להגיד שאני מבינה את הכאב העמוק והצער הבלתי נדלה שעובר עליכם והלוואי הלוואי - שיום אחד ת בקרוב גם אנחנו - החברים של ניר - נוכל להנציח אותו בצורה כ"כ יפה.


Date
25 Apr 2002

Comments

ניכסתי במקרה לאתר שלכם, של יובל ואני רוצה לומר לכם שהוא נורא מרגש . אין מילים לנחם אבל אני רק יכולה לומר שהנצחתם אותו בצורה אמיתית עד כדי צמרמורת . הלוואי שלא תדעו עוד צער. יפעת דימנט רמת - הגולן.


Date
16 Apr 2002

Comments

רותי ומיכאל, אני סתם עוד אדם נרגש שאוהב אתכם, מחבקת את הכאב הגדול שלכם, ובוכה אל מול התמונות של יובל יפה התואר, אולי האהבה של אנשים כה רבים אליכם יכולה להפיח רוח חמימה שם בפנים, ויודעת כמה הכאב הוא גדול יהודית פיינשטיין


Date
16 Apr 2002

Comments

יובל, חושבים עליך, ואוהבים. חנה ורענן


Date
15 Apr 2002

Comments

שלום רב שמי טובי עברתי טירונות יחד עם יובל (ממש באותו האוהל) לפני כשנה ביקרתי באתר ורשמתי מספר דברים חזרתי שוב דווקא היום ערב יום הזיכרון 2002 כדי להוסיף מילת ניחום ותמיכה למשפחה מי יתן ולא נדע עוד צער חיזקו ואימצו


Date
07 Apr 2002

Comments

יומם וליל בליבנו לעד י ו ב ל כאב לא ניגמר והחור שבלב לא נירפה גם הזמן עבר חברים גדלים ומתחתנים ואחרים נעלמים במדינות חמות את כולם אפשר לשכוח לרגע אחד כשמיתחשק אבל אתה תמיד תהיה איתנו צעיר לנצח


Date
29 Mar 2002

Comments

שלום. מהתבוננות ביובל, קריאת השירים הכל כך נוגעים שלו, התמימות שלו שעוברת מהתמונות, בכיתי. אני עדיין בוכה. לך, אמא של יובל, לך - האבא, אני רק יכולה לומר שנראה שיצרתם יצירת מופת. ילד מלאכי כזה, שהטוב שבו רב מדי לעולם הפשוט מעציב הזה. מותק של ילד, יובל. כלילה, אשדוד.


Date
16 Mar 2002

Comments

מי יתן ולא תדעו עוד צער כואב הלב ובוכות העיניים על האבדה אין מילים מנחמות בודאי לא ממשהי שסתם במקרה נכנסה לאתר. מאחלת לכם כי המקום יחזק אתכם, וזכרו כל זמן שאתם חיים הוא חי בלבבכם...


Date
26 Feb 2002

Comments

היי, שמי נדב. הגעתי לאתר במקרה, תוך כדי חיפושי אחר המילים לשיר "הקיץ האחרון". קראתי את הסיפור של יובל ונשארתי עם דמעות בעיניים. אני מנגן בלהקת "ספירה", ומחר, 27-2-2002, יש לנו הופעה בגרז' בראשון לציון. אנו מבצעים גרסת כיסוי לשיר הזה, ועקב הסיפור העצוב של יובל, אני אקדיש את השיר הזה ליובל בהופעה. מי יתן ולא תדעו יותר צער. נדב בונדר.


Date
23 Feb 2002

Comments

There's so many different worlds So many different suns And we have just one world But we live in different ones הכאב נשאר ולא נחלש ,ההפך, ככל שהזמן עובר הגעגועים מתגברים. בכל פעם שאני מתגעגע אני נכנס לאתר ,מתבונן בתמונות וכמעט ,כמעט מצליח לדמיין שיובל עדיין איתנו. תודה לך רותי! עופר ליאור


Date
19 Feb 2002

Comments

שלום רב, כשעליתי על האתר, לא הכרתי את יובל. עליתי רק מתוך סקרנות. ואז קראתי את מה שהיה כתוב עליו, ונזכרתי במקרה (וזה מפתיע, מפני שעם מ"ס ההרוגים בארץ, לזכור הרוג אחד זה די קשה). הזדעזעתי מהמקרה כשקרה, והזדעזעתי שוב עכשיו. הפעם קראתי את סיפור חייו של יובל, התבוננתי בתמונות, ודמעות זולגות מהעיניים. מי ייתן ולא תדעו עוד צער דניאל


Date
04 Feb 2002

Comments

בית הילד


Date
04 Feb 2002

Comments

love, remember and miss, always and everywhere. Aliza, Hanoch and Nir, Goa, India, 4/2/02.


Date
03 Feb 2002

Comments

רותי, מיכאל, מורן ואור הזמן עובר ולא מרפא עצוב, כואב מתגעגע מתי מהתאומים


Date
02 Feb 2002

Comments

למשפחת לוי האתר מרגש ויפה,ואני מכיר עכשיו את יובל טוב יותר לצערי לא הכרתי אותו, אך ראיתי אותו בימיו האחרונים כאשר הוא עודד אותי ואת חברי כשהיתי בקורס יב"ן :אשתתף בצערכם ואומר לא אשכך את זיכרו! לי leebs23@hotmail.com


Date
27 Jan 2002

Comments

לכל משפחת לוי. יובל הוא האליל שחיפשתי כל החיים. גדלתי על החלום שכשאהיה גדולה מספיק אתגייס לחיל הים ואפילו קיבלתי זימון לחובלים. מה שאני רוצה להגיד הוא שתמיד חשבתי לעצמי,בשקט בשקט, שאני ימות בים. שזה המוות הכי אצילי ומכובד, למות במקום שאני הכי אוהבת. אני עכשיו בת 17 וקצת ויש לי עוד שנה לגיוס ואני מצפה לכך בקוצר רוח. רק רציתי להגיד למשפחה, שלא איבדתם אף אחד, פשוט הרווחתם מלאך. אני חולמת להיות כמו יובל. שלכם באהבה ענקית נטלי


Date
17 Jan 2002

Comments

ביקרתי באתר זה ממש בטעות עקב חיפושי אחרי חומר על חיל הים שברצוני לשרת בו האתר עשוי בצורה טובה ומרגשת, ממש צרב לי בקריאתי על הארוע ומי יתן שתדעו נחת בעתיד משתתף בצערכם , תמיד ד.ח


Date
17 Jan 2002

Comments

רותי, נכנסתי לאתר שלך, ןהתרשמתי מאוד. אני אתך בכאבך.אין מילות ניחומים למי שאיבד את היקר לו מכול. מאשה.


Date
13 Jan 2002

Comments

אני משתתף בכאב, צער שבעולם, יגון אין סופי, נחלש בזמן וגועש בגלים של זכרונות העבר. ילד שעולה מעלה בטרם נתן מעצמו לעולם הוא כישרון מבוזבז, כישלון של החיים, הם לא הוגנים, הם לפעמים גם מרמים . אני משתתף בכאב של אנשים טובים, משפחה מאוחדת של פעם, היום יותר, זכר ילד בהם והוא כמו מציבת חייהם . רציתי לכתוב מילים אלו לאי מייל פרטי אבל אני משאיר אותן כאן לזיכרון עולמים של ילד, צמח מים עליונים. מי יתן והזמן ינחם אתכם עם כל שאר אבלים ושכולים שבישראל. תנצב"ה. ערן


Date
05 Jan 2002

Comments

בתור איש ים ובתור צוללן ובתור אדם אני איתכם אסף רביבי


Date
03 Jan 2002

Comments

לכל הנעוניין:אתר זה מרגש וכתוב בצורה יפה.גם אני אייל רוצה לשרת בילתם. ויפה ההנצחה זו ליובל ישאר כוח משפחתו של יובל מאת: אייל סגל


Date
02 Jan 2002

Comments

קראתי את סיפורכם הקשה ואיני יודעת איך ממשיכים הלאה חוויתי יחד עם משפחתי שכול זהה , מיותר , מוות שלא היה צריך לקרות..גם לנו הלך לו שלומי תורגמן מבלי לשוב והיום שנה וחצי אחרי אנחנו עדיין לא מעכלים, וזה הולך ונהייה קשה יותר מיום ליום , משנה לשנה , מחג לחג....אני מקווה שהם חוגגים להם ביחד למעלה כי שניהם כל כך יפים ......הגעגועים הם הקשים מכל , תהיו חזקים אושי , לירן וזואי בן זקן


Date
11 Dec 2001

Comments

למישפחת לוי קוראים לי רפאל ואני בן 15 יצא לי להיכנס לאתר וליקרוא על מה שקרה אני מאוד מזועזע מהמקרה וזה באמת קשה אני מישתתף בצערכם ושלא תדעו עוד צער אתם וכל עם ישראל להתראות רפאל


Date
19 Nov 2001

Comments

סתם חיפשתי סמל של חיל הים והגעתי אליכם במוניומנט הוירטואלי הזה, שפשוט חודר עמוק ללב בכאב חד, כמה עצוב,והכאב מתעצם כשיודעים שהמוות כל כך מיותר, בגלל רשלנות ואי הקפדה על כללים, מה נותר מלבד להאמין ולקוות שחייו הקצרים כל כך, היו טובים וממצים ויזכרו לעד.


Date
02 Nov 2001

Comments

יובל התגורר תקופה מסויימת ברחוב חיים הזז 1 בחיפה ומתוך מעשה שובבות חרט את שמו באחת מהמעליות. אני זוכר שחשדו בי בזמנו בביצוע המעשה ורק טענתי להגנתי שבכלל לא קוראים לי יובל. אמנם ידעתי מיהו אותו יובל מסתורי ועד עצם היום הזה אני מתבונן בשמו החרוט במעלית ונזכר בו. קפון עידן


Date
24 Oct 2001

Comments

מאוד מרגש ומרשים עמליה שקד


Date
07 Oct 2001

Comments

גולש באינטרנט בקנדה, מגיע לאתר והדמעות לא מפסיקות...כאיש חיל הים מה אוכל להגיד? שלא תדעו יותר צער. אולי בנלי אבל אין לי מלים ע


Date
06 Oct 2001

Comments

משתתף בצערכם


Date
04 Oct 2001

Comments

למישפחה השכולה ... נכנסתי גם במיקרה לאתר ואני מצטער על אובדנכם... זה קשה אבל נצטרך להמשיך הלאה... בהצלחה יהי זכרו של יובל ברוך


Date
02 Oct 2001

Comments

לכבוד משפחת לוי היקרה: במסגרת עבודתי כמורה בבית הספר "תיכון מקיף נשר" נתבקשתי להכין שיעור ליום הזיכרון לכיתות י'. החלטתי ללכת על משהו אישי, על אובדן של משהו קרוב, ולא על מודעת עיתון שלצערי משקפת פחות את הכאב שמותיר השכול. רציתי להודות לכם על האתר המקסים שבינתם לבנכם יובל ז"ל. על האומץ להוציא את הכאב האישי לכתב בו יכול כל אחד ואחד להיכנס לליבכם ולהבין כמה קשה לאבד משהו יקר כל כך ללבך, וכמו שאמרתם:"זה נוגד את את חוקי הטבע". אני נפרדת מכם כשדמעות חונקות את גרוני אני מרגישה קרובה אליכם למרות שאני זרה לחלוטין. אני רוצה לחזק את ידכם שתמשיכו לצעוד קדימה למרות שנשאר לכם מישהו יקר מאחור, . ענבל מירב


Date
21 Sep 2001

Comments

שלא תדעו עוד צער.


Date
21 Sep 2001

Comments

כחייל לעתיד בחיל הים הגעתי לאתר במסגרת גלישה באתרי חיל הים . אני זוכר טוב את התאונה מהעיתונות ואני שמח שהיתה לי הזכות להכיר את האדם שמאחורי הכותרת היבשה והתמונה חסרת הצבע.האתר מאוד מרגש ומצליח להעביר כמעט חיים שלמים של אדם בתוך כמה דפים בצורה המכובדת והיפה ביותר שיכולה להיות תהיו חזקים. דורי


Date
08 Sep 2001 

Comments

תודה שנתת לנו הזדמנות להכיר קצת את יובל, יהי זכרו ברוך. היו חזקים.


Date
28 Aug 2001

Comments

shlom korem le shlomi molokandov v ane m Holon karate at hdvrem sslaht


Date
24 Aug 2001

Comments

משפחה יקרה, על סיפורכם שמענו בתקשורת ונחמץ ליבנו. שלא תדעו צער ושתזכו לגדל את ילדיכם האחרים לאורו של הבן שנפל בדמי ימיו . משפחת מנס.


Date
06 Aug 2001

Comments

למשפחה השכולה .גם אני במקרה הגעתי אך כנראה שגם לא במקרה כאבכם כל כך נוגע ללב, עד שאין לי אלא לומר שאני (ודאי כמו רבים אחרים), מאמץ אתכם חזק אל ליבי ומקווה שבתחתית מעיינות הישועה, עדיין קיים בכם הכוח להמשיך הלאה ולצעוד בראש מורם כי החום המורעף ומפעל ההנצחה ראויים לשבחים רבים. דרך אהבתכם את יובל ז"ל היא שעשתה אותו לכל כך מיוחד ..ועל כך אני גאה איתכם בו ובכם. ברוך דיין אמת


Date
06 Aug 2001

Comments

כאיש חיל הים לשעבר ,כואב לקרוא שעדיין לאחר למעלה מעשרים שנה, עדיין קורות תאונות אנוש מחרידות ומקוממות מי ייתן ואלה לא יקרו יותר,אולי לאחר שאנשים יכנסו לאתר ויקראו אותו בעיון,תהיה זהירות וערנות רבה יותר ולכם ניתן רק לומר תהיו חזקים, האתר מנציח את זכרו של יובל לעד ח.פ.


Date
30 Jul 2001

Comments

אני משתתפת בצערכם אני מקווה שלא תדעו עוד סבל ,לא אתם ולא אף משפחה בישראל. מי כמו אזרחי ישראל יודע את הסבל והדאגה של יקירנו אשר נאלצים לקפח את חייהם למען ביטחון המדינה.


Date
26 Jul 2001

Comments

בתור אחד שחלם להתגייס לשייטת ועדיין חולם אני מסתכל על התאונה הזאת בעיניים עם דמעות מכיון שהתאונה הזאת לא הייתה צריכה לקרות משתתף בצערכם באופן עמוק עד כדי כך שאי אפשר לתאר


Date
26 Jul 2001

Comments

אין דבר עצוב נזה , ואין הכתב יוכל לבטא דברי נחמה תהיו חזקים בשביל הנותרים. יהיה זכרו ברוך לעד


Date
26 Jul 2001

Comments

אותה שכונה, אותה מכולת, אחותי בכתה עם אור, חולפים אחד על פני השני ליד תאי הדואר.

כל כך קרוב שזה נוגע בך וגם אם לא החלפנו מילה מעולם אני מרגישה מעל דפי האתר, את שמרגישה המשפחה את חסרונך.

אוסנת ליאור


Date:
25 Jul 2001

Comments

התרגשתי מאוד מהאתר שלכם, הלוואי ולא תדעו עוד צער רובי גוטמן


Date
07 Jul 2001

Comments

מוקדם, כל כך מוקדם לרותי ומשפ' לוי היקרים היו חזקים - כך צריכים להיות במצבים מסוג אלה, עם כל הכאב והצער. שלא תדעו יותר צער ויגון

משה


Date
24 Jun 2001

Comments

אני משתתף בצערכם הרב ואמן ודבר זה לא היה קורה

משתתף בצערכם

ספי


Date
20 Jun 2001

Comments

אני מצטערת וגם לליאור שכתב ב-19/6/01 סליחה על אחיך הדר


Date
19 Jun 2001

Comments

לפני פחות משנה איבדתי את אחי הצעיר, רועי, באסון ששירת ביחידת דובדבן ונורה בשוגג ע"י חבריו. אני עסוק בימים אלו בהקמת אתר הנצחה לשבעת חללי דובדבן מכל השנים ומשוטט בין אתרי הנצחה.

בכיתי הרבה בחודשים האחרונים, ובכיתי שוב אל מול תמונותיו של יובל ודברי ההספד.

איתכם בכאב, ליאור.


Date
04 Jun 2001

Comments

I was browsing the Internet and found your site its very sad to read about Yuval As Israeli that spend the last 19 years in Los Angeles it very difficult to read about individual like your sun. I wish you only happiness and not to have anymore grief

Uri Levy


Date
30 May 2001

Comments

התרשמתי מאד מן האתר, מיובל והמקרה המצער לצערי אנו במצב דומה אך בהפרש של כמה שנים גם אנו מקימים עתה אתר לכבודו של בננו היקר עמי


Date
20 May 2001

Comments

úäéå çæ÷éí..äàúø âøí ìé ìáëåú, ìáëåú òì ôøç ëì ëê îãäéí ùð÷èó , ñúí ñúí ñúí !

âéãìúí áï ìúôàøú îãéðú éùøàì, åîñúáø ùîãéðú éùøàì ìà îñôé÷ èåáä áùáéìå. âéì.


Date
07 May 2001

Comments

שלום, כחיילת וקצינה לשעבר בחיל הים חפשתי אתרים שידברו אלי, מכל האתרים ששוטטתי בהם- זה האתר הכי חשוב, כי חייבים תמיד לזכור את האנשים ולא רק את סיפורי הגבורה. האתר הופך את ספור החיים לממשי ואת המוות לבלתי נתפס חזקו ואמצו והמשיכו במלאכה החשובה יהי זכרו ברוך


Date
01 May 2001

Comments

לרותי שלום אני מבקר באתר של בנך והדמעות לא נעצרות אני אחד מאנשי ילת"מ (לא צולל) אבל באותה תקופה לא היתי בבסיס אני גם איבדתי חבר כמו אח בצבא ואני יודע היטב מה עובר עלכם ההורים , החברים, והמשפחה. מה שאני מבקש ממך רותי זה שתהיה חזקה, אל תשברי, ותמשיכי הלאה כי אני מאמין שזה מה שיובל ז"ל רוצה הוא איתנו בלב תמיד


Date
29 Apr 2001

Comments

לרותי ומיכה, מחזיקים לכם אצבעות, תמיד זוכרים.


Date
28 Apr 2001

Comments

למשפחת לוי היקרה התרשמתי מהאתר ההנצחה ליובל אני משרת בילת"מ לא בתור צולל אבל מאוד גאה בצוללים של היחידה אבל לפי מה שקראתי באמת חסר לנו אחד כמוהו למרות שלא הכרתי אותו ואני מקווה שיהיו המון חבר'ה כמוהו תהיו חזקים באהבה אלעד מש"ק אבטחה ילת"מ


Date
27 Apr 2001 

Comments

משפחת לוי היקרה! רציתי לספר לכם איך הגעתי לאתר. אתמול מלאו 53 שנים למדינתנו, ובתור תלמידה בבית הספר הימי- כ"ג יורדי הסירה בית הספר לקציני ים עכו, הייתי אתמול בבסיס חיפה, ביום פתוח. וקיבלתי עוד יותר רצון להגיע לחייל הים, וגם יש לי 2 כוכבי צלילה מה שפותח לי דרך ליחידה של הצוללנים. ולכן היום החלטתי למצוא חומר על חייל הים, בכדי לדעת לאן לפנות כאשר אני אתגייס ( אני בכיתה י"א) לחייל הים. אז מה שבאמת רציתי לומר לכם, זה שאני משתתפת בצערכם, ושלא תדעו עוד צער בחייכם, שמעתי על האסון, ועכשיו אני גם יודעת איזה בן אדם היה, אז ישר כוח על האתר. דינה מאירסון, מחזור מ"ז ,עכו.


Date
27 Apr 2001

Comments

למשפחת לוי עלית י על האתר הזה במקרה בערב יום הזיכרון לחללי צה"ל לפני יומיים והכאב פשוט לא עובר משפחה שמגדלת בן למופת ועוטפת אותו באהבה כזאת ושולחת אותו לצבא עם חיוך מדהים כזה. אין בפי ניחומים מי ייתן ומהשמים תנוחמו יוסי גואטה מושב בית עובד


Date
26 Apr 2001

Comments

אני מירב חברה של כלילה היא סיפרה לי המון על יובל ודרך התמונות למדתי להכיר את האדם מאחורי הסיפורים הוא בטח היה אדם נפלא מלא חיים חבל שלא יצא להכיר


Date
26 Apr 2001

Comments

שלום. שמי דרור בן 18 מגבעתיים ולקראת גיוסי לחיל הים בתפקיד סטי"לן הגעתי לאתר זה. אתר מרשים ומרגש! את התאונה אינני זוכר אבל לכשקארתי כאן על המקרה דמעות זלגו מעיניי. משתתף בצערכם וליבי עימכם. אני חושש מהשירות אבל יובל ז"ל חיזק אותי בדרך מסויימת. גיבור הוא היה. יהיי זיכרו ברוך דרור


Date
25 Apr 2001

Comments

למשפחת לוי היקרה אני יושבת מול המחשב כשלידי יושב אחי הצעיר ממני שגם שמו הוא יובל לוי... אני יושבת וקוראת ולא מפסיקה לבכות עם כל הספד וכל תמונה, עם כל אותם הדברים שקשורים בו שכל כך מזכירים לי דברים מהמשפחה שלי. ממש במקרה הגעתי לאתר שלכם המרגש כל כך והאמיתי כל כך.אני משתתפת בצערכם ובטוחה שיובל נמצא במקום טוב בטוח ומוגן.

הדר לוי


Date
25 Apr 2001

Comments

יובל, עוד שנה חלפה ואנחנו שוב ביום הזכרון. חושבים עליך ועל הפעמים האחרונות שהתראינו, אצל אבא בניו-יורק ובאירוע המשפחתי מספר ימים לפני האסון. זוכרים אותך מחבק את הילה עם חיוך משגע ומצטערים על כי התראינו מעט בשנים האחרונות. אתה תמיד אתנו, באהבה, חנה ורענן


Date
25 Apr 2001

Comments

אני משתתפת בצערכם !!!!!!


Date
25 Apr 2001

Comments

מעולם לא היה לי העונג להכיר את יובל. אך כשהגעתי לאתר, התחלתי לקרוא אודות חייו, ושותפתי ברגעי חייו השונים חשתי גם אני את עוצמת האובדן הכבד. אני מרגיש כרגע כאילו אבדתי את חברי הטוב ביותר והבכי חונק אותי. ביומיום - כמו בציור על איקרוס, המוות כל-כך שולי, במיוחד לנו הישראלים האדישים. לכן חושב אני עכשיו על כל המיתות והאבידות שמעולם לא טרחתי להקדיש להן מחשבה ורק עכשיו מתחיל אני להבין את עוצמות הכאב הלא-אנושיות. אם להנציח רציתם את יובל - משימתכם הושלמה. יובל כעת יחיה בליבי עד ליום מותי. מותו נוגע בי ואומר לי לחיות.

ג.ב.י


Date
24 Apr 2001

Comments

רותי שלום. דיפדפתי באתר כחצי שעה וראיתי את חייו של אדם החולפים כה מהר כעלה בשלכת סתו. מעולם לא הכרתי את יובל כמו שמעולם לא הכרתי רבים מדי שנהרגו ונהרגים כדרך קבע בשל טעויות נוראיות של הצבא. אני מכיר עכשיו את יובל כבר חצי שעה, בלי לדבר איתו, בלי לראות את החיוך שלו ובלי לקחת חלק בחייו, וכבר עכשיו עצוב לי על לכתו. איני יכול לתאר את הרגשך לאחר 19 שנה של הכרותו. שמרי על נכדך הקטן, שמרי על דניאל. שמרי על זכרו של בנך יהי זכרו ברוך


Date
21 Apr 2001

Comments

למשפחת יובל שלום ----------------- שלום שמי שרון בת 16 ממרכז הארץ אני בדר"כ ממש לא טובה בהגדשות :אבל אני חייבת לציין שהאתר שעשיתם לכבודו באמת מרגש!!!!! שהסתכלתי ועברתי פה באתר בכל פעם פשוט הרגשתי צביטה בלב כן ממש ככה, כאילו אני בעצמי הכרתי אותו!!!

אני משתתפת בצערכם ומקווה שהמשכתם הלאה למרות כל הקושי!

שרון!


Date
20 Apr 2001

Comments

עצוב בניית אתר לזיכרון נותן את הזכות להכיר את יובל גם למי שלא הכיר אותו. אירית


Date
19 Apr 2001

Comments

כאיש חיל הים ממש כואב על האובדן הכבד בגלל חוסר איכפתיות של אחרים מי יתן ולא תדעו עוד צער אלכס


Date
19 Apr 2001

Comments

לא הכרתי את יובל בחייו, אך התמונות שלו שבו את ליבי. חיוך גדול, לחיים סמוקות, עניים רציניות, נבונות, המביעות סקרנות. הכאב שלכם כמשפחה אדיר, אך נראה לי שגם אנחנו הפסדנו כחברה, אדם שלפי מבע עיניו יכול היה לגרום אושר לרבים...חבל...חבל שלא הכרתי את יובל בחייו אלא רק במותו אגי


Date
15 Apr 2001

Comments

אתר מרגש מאוד


Date
14 Apr 2001

Comments

רותי ומיקי יקרים. כמו הרבה אנשים גם אני גיליתי את האתר במקרה , אני חייב לציין שהוא בנוי בצורה מקצועית, אוהבת ומכובדת. הכרתי את יובל-אמנם זה היה מזמן אך הוא זכור לי לטובה. יהי זכרו ברוך , ואתם היו חזקים עבור אור ומורן. צביקה.


Date
11 Apr 2001 

Comments

בעודי מחפשת פרטים על יום הזיכרון באינטרנט הגעתי לאתר שלכם ופשוט נדהמתי אני מקווה שתיהיו חזקים ולמרות שאני לא מכירה אותכם ולא הכרתי את יובל אני משתתפת בצערכם ומריגשה את כאבכם שלא תדעו עוד צער מיטל מראשון


Date
08 Apr 2001

Comments

למשפחת לוי היקרה:אני משתתף בצערכם ובכאבכםאני מקווה שלא תדעו עוד צער. התאונה התרחשה עם גיוסי לחה"י ובן דוד של יובל התגייס איתי למסלול היום אני קצין וכשהגעתי במקרה לאתר כל הכאב והבלבול שהיו אז בחיל חזרו אליי תדעו שאנחנו איתכם תמיד בהצדעה ניב


Date
02 Apr 2001

Comments

ìîùôçä äé÷øä ðëðñúé ìàúø ùì çééì äéí ëãé ìòæåø ìáðé ìëúåá òáåãä òì çééì äéí ,àøåò æä æëåø ìé .îé éúï åìà úãòå òåã öòø åùðùîò ø÷ áùåøåú èåáåú öáé÷ä àôøú âåù òöéåï


Date
29 Mar 2001

Comments

îùôçú ìåé äé÷øéí, ëåìðå áåëéí òì éåáì åðæëåø àåúå ìòã.

çæ÷å åàéîöå

îçæåø ë"à ù13


Date
26 Mar 2001

Comments

שמור עלינו מלמעלה,ילד. נועם. אוהב ים וצוללן מושבע (עם דמעות בעיניים) noam@sagiv.net


Date
22 Mar 2001

Comments

לרותי, שיהיה לכם הרבה כח לשמור את זיכרו של הילד הנפלא הזה. מירי בלוך


Date
22 Mar 2001

Comments

משפחת לוי היקרה! שמי רועי ואני יוצא חיל הים.שירתתי בתקופת שירותו של יובל, ואני זוכר את המקרה כאילו קרה זה אתמול.כיום אני לומד מחשבים ולאתר הגעתי במקרה במהלך שיעור.האתר מנציח את זכרו של יובל באופן מוחשי וחי כל-כך ואני מתרגש עד דמעות מגודל האובדן הבלתי-נתפס. איתכם בצערכם


Date
20 Mar 2001

Comments

למשפחת לוי, הגעתי לאתר כי התענינתי באתרי הנצחה מאד נגע ללבי וקראתי הכל מידיעה בעיתון על אדם שאייני מכיר וכעת אני מכיר את יובל

אלי שלו


Date
17 Mar 2001

Comments

אתר יפהפה ונוגע ללב. בתור אבא טרי, ילד בן שלוש וילדה בת שנה ובתור אחד שאיבד חברים לנשק במהלך שירותו הצבאי, רציתי להגיד שאני משתתף בצערכם למרות שזה נשמע כקלישאה הרי זה הצער שלכם ואיך אני יכול להשתתף בו, אבל הרגש באמת בה מהלב. כאבא לדמיין איך זה להגיד משפט כמו" מחר אני הולך להגיד קדיש על הבן שלי" נשמע כסיוט המר ביותר אני מקווה בכל לב שתתחזקו עם השנים


Date:
10 Mar 2001

Comments

משפחת לוי היקרה. שמי יניב הרפז ואני מפקדה לשעבר של רחלי לוי שנהרגה בפיגוע הדריסה בארבע עשרה בפברואר 2001. הגעתי ממש במקרה לאתר ההנצחה המקסים שבניתם. אני עצמי בניתי את אתר ההנצחה של רחלי ביום הפיגוע עצמו : http://www.harpaz.net/racheli ואני חושב לעצמי האם באמת כך ארגיש שלוש שנים אחרי ? רחלי הייתה בשבילי כמו בת ומטרתי הייתה שהאנשים שלא הכירו אותה ידעו לפחות קצת ממה שהפסידו. אני חייב לציין שהאתר שלכם מציג ממש עולם ומלואו. מי יתן וכולנו נתחזק.


Date
03 Mar 2001

Comments

àîðí ìà äëøúé àéùéú àú éåáì, àê ò÷á äéåúé ÷öéï ä÷ùø ùì äéçéãä áä àåøé ùéøú, ðëçúé áî÷åí äàéøåò áæîï äçéôåùéí åäééúé ùåúó ìîçæä åìñéèåàöéä ä÷ùéí ùì àåúå éåí àøåø. ìôðé îñôø éîéí äå÷øðä áòøåõ 1 úåëðéú áðåùà äúç÷éø òì äúàåðä, îééã òìå äøâòéí ä÷ùéí ùì àåúå éåí, ãáø ùäåáéì àåúé ìäëðñ ìàúø ùì éåáì, åìäúééçã òí æëøå àúø îøâù îàã îé éúï åìà úãòå òåã öòø îåèé éâø


Date
23 Feb 2001

Comments

אתר מרגש שלו תדעו עוד צער משפחת לוי פ"ת נוה עוז


Date
22 Feb 2001

Comments

ìäåøéí åìîùôçä ðëðñúé ìàúø äéôä åäòöåá äæä, åìîãúé ìäëéø àú éåáì. àéï ñô÷ àìåäéí ìå÷ç àìéå àú äèåáéí áéåúø...... îçæ÷ àúëí òí äîåï àäáä.


Date
20 Feb 2001

Comments

!משפחת לוי היקרה נכנסתי לתומי לאינטרנט על מנת לחפש אתר של חה"י.חיל בו .שירתתי לפני כשנתיים ואני עדיין מאוד אוהבת .אתרכם רגש אותי עד דמעות למרות שלא הכרתי את יובל ,אתרכם מקנה את התחושה .. מי יתן ולא תדעו עוד צער קרן.


Date
18 Feb 2001

Comments

זו הדרך היחידה שנותרה עוד איך שהוא לתקשר עם יובל, ויש לי דברים להגיד אבל אין לי למי. אז חשבתי שאולי כאן, ברשת האיטרנט, באתר של יובל אצליח לפרוק מעט מהדברים שאני מרגיש צורך להגיד. יובל, בתקופה שלפני שהתגייסת, לא יצא לנו להפגש יותר מדי, ואחרי שהתגייסת אז בכלל כמעט לא התראנו. אבל קצת לפני התאונה, דווקא יצא לנו להתראות ולהנות. מי ידע שאלו יהיו הזכרונות האחרונים שלי ממך. היום, כמה ימים אחרי האזכרה, אני מתחיל להבין שלמרות שגם הפעם לא התראנו כבר 3 שנים, לא יצא לי להשלים את החסר, כמו שיצא לי להשלים לפני התאונה. ואני כועס, יובל, כועס כי זה לא היה צריך להיות ככה אין שום הסבר בעולם שירגיע את הכעס הזה אין הגיון, אין כפרה אין סליחה אין צדק ואין נחמה

לעולם לא אשכח אותך בן דודי כי חיוך כזה ואדם כמוך אי אפשר לשכוח ואי אפשר למלא את החלל שהשארת


Date
13 Feb 2001

Comments

רותי ומיכאל יקרים, אנחנו כרגיל אתכם. ניפגש ביום ה'. נשיקות, חנה ורענן


Date
09 Feb 2001

Comments

למשפחת לוי, אני לא הכרתי את יובל, אבל אחיו אור היה פעם המדריך שלי בצופים... אני עדיין זוכרת את היום שבו שמענו בבי"ס על מותו הטרגי של יובל. אני בוכה כאן מול המסך ודברי ההספד יישארו חרוטים בזכרוני לנצח. ל.


Date
06 Feb 2001

Comments

אני מכיר את המקרה מהעתונות , מאוד מצער לשמוע איך טעות של ימאי פזיז גורמת למוות של צולל מן השורה הראשונה במדינת ישראל . כיוצא חיל הים ומדריך צלילה אני משתתף בצערכם ומאכל לכם שלא תדעו עוד צער. קורן הנרי 06/01/01


Date
02 Feb 2001

Comments

למשפחה השכולה, הגעתי אל האתר במקרה והוא ריגש אותי עד מאוד , אני בטוח שאם היו נותנים ליקירכם משאלה אחרונה הוא היה מבקש כי תמשיכו בחייכם למרות כל הצער והכאב מקווה שלא תדעו עוד צער.


Date
31 Jan 2001

Comments

ðëðñúé ìàúø áî÷øä ðæëøúé áúàåðä äæìúé ãîòä åçùáúé ìòöîé äìååàé åàåìé ìà äéå äãáøéí îòåìí àáì æä ø÷ äìååàé ëé æä äéä åîé éåãò îä òåã éäéä òã ùîéùäå éçùåá ôòîééí ìôðé ëì ôòåìä ùäåà îáöò åàæ éáåà ùìåí òìéðå éäåùò


Date
30 Jan 2001

Comments

יובל היקר, אתמול בערב החלטתי שאכנס הבוקר לאתר שלך ואכתוב: יובל, אנחנו אוהבים אותך ולא נשכח אותך לעולם! החלטתי לעשות זאת אך לא התפניתי לכך. עכשיו דיברתי עם אמא שלך בטלפון והיא סיפרה לי שהיום חל יום הולדתך !! אז, יובל, אכן נזכור אותך לעד ואנחנו אוהבים אותך ! חנה ורענן


Date
30 Jan 2001

Comments

יובל היקר, אתמול בערב חשבתי עליך והחלטתי להכנס הבוקר לאתר שלך ולכתוב לך: יובל, אנחנו אוהבים אותך ולא נשכח אותך לעולם, באהבה, חנה ורענן. תכננתי לעשות זאת אך לא יצא לי להתפנות לכך. עכשיו דיברתי עם אמא שלך והיא אמרה לי שהיום חל יום הולדתך. נאלמו דום מילותי. רק אחזור על כך שאתה בלבנו לעד !! אוהבים, חנה ורענן


Date
24 Jan 2001

Comments

כואב, אני כואב בכל גופי על חיים שתמו על עבר נפלא כואב, כואב לי ליבי על היותך והעלמותך כואב, אני כואב בכל ליבי על חיים אחרים על חיים חדשים בלי.


Date
12 Jan 2001

Comments

למשפחת לוי היקרה שמי ניר, ואני קצין המשטרה שהיה ממונה על חקירת האירוע בצים אדריאטיק שבעקבותיו נהרג יובל. הגעתי לאתר במקרה, וסבור שמדובר בדרך נהדרת להנציח את יובל זכרונו לברכה. תהיו חזקים ניר עקרון טבעון


Date
10 Jan 2001

Comments

למשפחת לוי שלום רב צר לי על אובדנכם ומי יתן ולא תדעו עוד צער לאה


Date
06 Jan 2001

Comments

אני גרה בקנדה . אינני מכירה אותו , ואף לא זוכרת שקראתי אודות התאונה הנוראית הזאת . נתקלתי באתר במקרה , אבל מהיום יובל לא יהייה מקרי אלא בחור אמיתי , ישראלי , ומקסים שאזכור עמכם . הזיכרון שלי ייווסף למצבור הזיכרון הקולקטיבי שיאבטח הישארותו של יובל בתודעה של כולנו. אם זאת היתה אחת המטרות ליצירת האתר , אזי צלחתם . יובל !

עינת 


Date
06 Jan 2001

Comments

משפחת לוי היקרה! לא הכרתי את בנכם היקר, אך המקרה זעזע אותי מאד, וכמו כן קראתי את הכתבה שהופיעה ביום הזכרון, שמחתי לשמוע על לידת שני ילדיו של מיכאל. מי יתן ולא תדעו צער עוד א. טלי


Date
28 Dec 2000

Comments

לבני משפחתו של יובל. ברצוני לחזק את ידיכם ולהשתתף באבלכם על האובדן הנורא. האתר הזה הוא מזכרת חשובה ויפה. מי ייתן ולא תדעו עוד צער. אבי ארז,ירושלים.


Date
26 Dec 2000

Comments

כחייל המשרת בחיל הים בספינות הדבורים אני מזדהה וכואב את כאבכם מי ייתן שלא יקרו תאונות מחרידות כאלו י.ש 916


Date
16 Dec 2000

Comments

" אני בנאדם אופטימי אני משתדל תמיד למצוא את הטוב שבכל דבר. כשמעונן בחוץ אני מחפש את השמש בפנים. אני מאמין שאם אתה באמת רוצה להשיג משהו... ... אתה תשיג אותו זה אף פעם לא קל, אבל אף אחד לא אמר שזה יהיה. צריך לנסות ולקוות לטוב. יום אחרי יום ,שבוע אחרי שבוע, חודש אחרי חודש. אני יודע שההורים שלי אוהבים אותי. אני יודע שלחברים שלי אכפת ממני. אני יודע שאני אוהב את החיים. אז אם אני יודע את כל זה תנו לי לשאול דבר אחד: למה? למה?...

אוהבת לנצח מי1


Date
14 Dec 2000

Comments

רותי, זה נכון שהחיים ממשיכים, לחלקינו יותר לחלקינו פחות, אבל האתר המקסים הזה הוא כל כך מלא חיים, וכל כך נוגע בזיכרונות, שזה עושה לי משהו בפנים שלא קורה ביום יום

אוהב, לעד, בבר.


Date
13 Dec 2000

Comments

כחייל אשר שירת בסטילים בזמן התאונה המחרידה עיון באתר זה מחזיר אותי אחורה לתקופה הקשה אשר היתה בבסיס בזמן התאונה והמחשבה היא שוב ושוב על המחדל החמור אשר נעשה וכולי תקווה שרק תהיו חזקים ומי יתן שלא יקרו עוד מקרים מזעזעים כאלו.


Date:
13 Dec 2000

Comments

רותי שלום, קשה לי מאוד לקרוא את הכתוב, בגלל הדמעות...

תודה שהכרת לי את יובל

איתמר לוי


Date
07 Dec 2000

Comments

אנו מתענינים באתר לזכרו של יובל יקירכם, מאחר שבן דודנו שלומי תורגמן מטבריה נהרג ביולי 2000 ואנו מאוד מיזדהים וכואבים את כאבכם. מי יתן ויהיה לכם הכח להנציח את יקירכם בכבוד יהיה זכרו לעד. משפחת אזולאי מרמת-גן


Date
02 Dec 2000

Comments

יניב


Date
30 Nov 2000

Comments

כל כך מרגש, כל כך כואב, הגעתי לאתר במקרה, כל פרק באתר ריגש אותי יותר,זכור לי שקראתי בעיתון על התאונה המחרידה,האתר הזה נתן לי להבין ולחוש היטב את האובדן הענק שלכם. יובל נזכור אותך לעד


Date
28 Nov 2000

Comments

הייו חזקים. חייבים להמשיך הלאה ולהסתכל קדימה.


Date
23 Oct 2000 

Comments

כאבא לראות ולקרוא הכאב מחניק תהיו חזקים


Date
20 Oct 2000

Comments

למשפחה השכולה עליתי על האתר במקרה כאיש חיל הים לשעבר וכמכיר את רקע התאונה נחמץ ליבי מההתוודאות החוזרת לרשלנות יהיה זכרו של בנכם ברוך האתר מכובד ומרגש אבנר ב


Date
12 Oct 2000

Comments

אני יושבת לי כאן, בארצות הברית הרחוקה , גולשת באינטרנט ומגיעה לאתר הזה. אישית - אני לא ממש זוכרת את הארוע, אבל היה לי קשה כל כך לקרוא... כל כך עצוב. רוצה לקוות שכולכם תהיו חזקים.. נראה כי באמת אבד לכם אוצר גדול...מקווה שאיכשהו תצליחו למצוא את השלווה..


Date
12 Oct 2000

Comments

עצוב כל כך.... תהיו חזקים


Date
09 Oct 2000

Comments

עצוב

איתי


Date
10 Sep 2000

Comments

I'm a student from Jerusalem, and during my studies I go through the Internet and look for interesting sites... This site was very sad... and interesting, of course... After years it's still very hard and we cannot forgrt!!! I wish that every solider who died will have such a site.. Be strong, and B"H Mashiah will come soon and you'll see your son... Meytal.


Date
10 Sep 2000

Comments

I'm a student from Jerusalem, and during my studies I go through the Internet and look for interesting sites... This site was very sad... and interesting, of course... After years it's still very hard and we cannot forgrt!!! I wish that every solider who died will have such a site.. Be strong, and B"H Mashiah will come soon and you'll see your son... Meytal.


Date
08 Sep 2000

Comments

הייתי מדריך בבה"ד ח"י בתקופה שיובל היה חניך. אך כשקרה האסון כבר הייתי משוחרר. מפעל ההנצחה הזה יפה ומרגש. מי ייתן לא תדעו עוד מכאוב שגיא


Date
18 Aug 2000

Comments

בקרתי באתר ומאוד התרגשתי. משתתף בצערכם ואולם לא הכרתי את יובל ז"ל אני משוכנע שהיה בן למופת וכמובן אזרח למופת אשר הקריב את חייו כנגד רצונו למען משימה שהוטלה עליו יהיו חזקים ושלא תדעו עוד צער


Date
29 Jul 2000

Comments

גם אני חייל בחיל הים והאתר שלכם ריגש אותי מאוד יובל נראה כמי שהיה ילד נפלא וחבל שקרה מה שקרה


Date
28 Jul 2000 

Comments

כיום אני בן 46 ועדיין משרת במילואים בחיל הים ,אוהב לרכוב על אופנועים וכמובן יש לי אופנוע ,מעולם לא הכרתי את יובל אבל,אני חש אותו את האנרגיות את התשוקה שלו לחיים אדם שאוהב ים ואופנועים הוא בוודאי אדם שראוי לשכון בחיקו של האל . יהי זכרו ברוך.


Date
23 Jul 2000

Comments

למשפחת יובל, הדמעות זולגות מעצמן ואין מילים לתאר את העצב שעובר בעת שהייה באתר, אך עצובה יותר הידיעה שהעצב הזה חי אתכם ביום-יום. הגענו לאתר במקרה בעת חיפוש אתרים לקראת יציאת פורטל חדש והאתר יזכה בפורטל שלנו למקום מכובד על מנת שהרבה גולשים ייכנסו, יישתתפו ויילמדו מכם על הדרך להתמודד.

שלא תדעו עוד צער - ליאת ואמיר.


Date
07 Jul 2000

Comments

לרותי ולמשפחת לוי היקרים,

לא הכרתי את יובל, אך האתר הזה נתן לי לטעום ולו פירור ממי שהיה, והוא נשמע כבן-אדם מדהים, וטוב לב, ויפהפה אמיתי. כואב לי על כך שהוא איננו יותר, והמחשבה על כך שילדים כאלה מוצאים את מותם בגיל כה צעיר, גורמת לי להזיל דמעה עמוקה. שלא תדעו עוד צער, והמשיכו להנציח את זכרו של יובל באופן כה מתמיד ונכון.

בכנות מוחלטת, שירן


Date
26 Jun 2000

Comments

למשפחת לוי היקרה, שלום נודע לנו אתמול ממיכאל על האתר המופלא שלכם, המבכה את מותו של יובל. רק מי ששכל בן, כמוכם וכמונו..., יכול לדעת ולחוש את עוצמת הכאב הטמונה בשתי המילים "הילד איננו" .אתם מצליחים להעביר באתר את תחושת הסופיות שבפרידה הנוראה, ועם זאת גם האחזות בחיים ומחוייבות למורשת שהשאיר בנכם. מגיע לכם, ולך רותי במיוחד, על כך, הערצתנו וברכותינו. אהרון ועדה ברנע


Date
24 Jun 2000

Comments

משפחה יקרה בשיטוטים אקראיים באינטרנט אפשר לשכוח לרגע או שנים מי אני, איפה אני חיה,ואז ההתחברות לאתר של יובל, מקשרת בצורה כל כך חזקה ומרגשת - לגורל משותף להוויה שכולנו ביחד היו חזקים שולי מירושלים


Date
06 Jun 2000

Comments

לרותי ביקרתי עם כרמלה מנור באתר, והתרשמתי מהכל - מה שרואים ומה שמרגישים. מיכל ומיקי בודובסקי


Date
01 Jun 2000

Comments

למשפחת לוי, לצערי לא הכרתי ממש את יובל, אבל מהסיפורים הרבים ששמעתי עליו מעופר ליאור שאיתו אני משרת- אני מרגיש שכמעט הכרתי אותו באופן אישי, וליבי נצבט בכל פעם ששמו או התאונה מוזכרים. איתי


Date
26 May 2000

Comments

למשפחת לוי, שמי דוד , התגיסתי עם יובל ואף הייתי איתו בטירונות. ריגש אותי לראות את האתר ולהעלות שוב את הזכרונות הכואבים. אני מאחל לכם מעומק ליבי שלא תדעו יותר צער. דוד שוקרון


Date
16 May 2000

Comments

לא ידעתי עד היכן הדברים מגיעים תדליקו נר עבורו תגידו תהילים ת.נ.צ.ב.ה


Date
13 May 2000

Comments

מיכאל בוא להפליג איתי ביוני תראה איך הרוח מניעה דברים כבדים קדימה תלמד מספנים וותיקים איך לראות הכל דרך הרוח איך היא מניעה גלים גדולים לגווע על חוף מבטחים ולהשאיר תחרה יפה של קצף לזכרם איך היא הופכת אבנים לקצף וקצף לחול וחול לאבק ואבק לאויר, לנשום ולנשוף ולשאוף ולנשוף לפרק כאב גדול לכאבים קטנים, ואחר כך למשקעים ולמרבצים שיניבו יצירה וכוח בוא להפליג איתי מיכאל כי חלק ממך נלקח על ידי הים ונעשה רוח גל גדול מלא חיים שוצף, קוצף, גווע על חוף מבטחים, משאיר אחריו תחרה יפה של קצף לזיכרון

*נכתב ע"י רפי גולדמן למיכאל במלאות שלושים לפטירתו של יובל. האתר ריגש אותנו עד דמעות, אוהבים אתכם, אילת ורפי גולדמן


Date
13 May 2000

Comments

למשפחת לוי היקרה ! חיפשתי חומר מסויים על חיל הים, חיל שבו שירתתי בעבר ונתקלתי באתר של בנכם נכנסתי אליו וסערת רגשות התחוללה בתוכי. האתר בנוי בצורה מופלאה, הן מבחינת המבנה והן מבחינת התוכן. בנכם זכרונו לברכה נגלה למול עיני כבחור מקסים ביותר, ואתם כמשפחה טובה וחמה, אני מאחלת לכם שלא תדעו עוד צער לעולם , שהדרך שבה תמשיכו ללכת רק תצלח . זהבית , חיפה .


Date
11 May 2000

Comments

לפני חודש נסענו לשליחות לארה"ב והנה אנחנו פה ויום הזיכרון בארץ ואין כאן כלום שמזכיר את מה שעובר על כל הישראלים - מזל שיש אינטרנט. האתר שבניתם לזכרו של יובל מכובד ועצוב בצורה יוצאת דופן - דמעות זלגו מעיניי לאורך כל הזמן. שלא תדעו עוד צער ושתדעו שלווה. אני משוכנעת שיובל שומר על כולכם כל הזמן. יובל אייזנר.


Date
11 May 2000

Comments

ללא מילים, פשוט מצער סמ''ר תמיר


Date
10 May 2000

Comments

לרותי שלום , התרגשתי לעיין באתר שהקמת לבנך , יובל ז"ל , מי יתן ולא תדעו עוד צער . יוסי


Date
10 May 2000

Comments

To: RUTI, MIHAEL, IRIT, AND THE WHOLE FAMILY

I read about your dear son Yuval. I wish you and your family A L L the best from the buttom of my heart! MISHKA MAZOR , NEW YORK


Date
10 May 2000

Comments

מיכאל ידידי קראתי בתדהמה על האסון שפקד אותכם. אין ניחומים על האסון הכבד, אבל בכל זאת בוודאי אפשר למצאו נחמה בילדים שהבאתם לעולם. אני מאחל לכם מכל הלב שלעולם לא תדעו יותר צער ורק שמחה תשכון בביתכם.

דינור יוסף


Date
10 May 2000

Comments

לרותי ומשפחת לוי היום ערב יום העצמאות ואני יושב עם ילדיי ומראה להם את התמונות של יובל ז"ל ואני מספר להם על יובל. הם אפילו גאים שהם רואים את שמי בהקשר של הדקר ושמחים שלפחות אני הגשמתי את חלומו של יובל ולזכות להיות בין הצוות שמצא את הצוללת רותי המשיכי להיות חזקה לנצח ישאר יובל בליבנו רוזנבלט ראובן -ילת"מ


#1513;ל אבא שבנו משרת ביחידה מסוכנת אך בתנאים שכאילו בטוחים.חיזקו וזכו לימים מאושרים והזכרון יהיה איתכם לטוב ארנון


לראש הדף